Versatile Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, Módosítva: 2023. október 30.

Lelőhely:   Tinamu, online

Megjelenés éve: 2022

Fejjegyek: rum, fahéj, fekete bors, rózsabors

Szívjegyek: rose oxide, amyris, damascone, aldehidek

Alapjegyek: guaiac fa, füst, szantálfa, vanília, dohány, édesgyökér, ámbra, kumarin, vetiver, mósusz, timbersilk

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Trekaa

2024. február 16.

Nagy rajongója vagyok a márkának, 1-2 kivételével az egész sorozatot beszereztem már. Ez volt a második parfüm amit megvásároltam. Egészen különleges illat, rengeteg összetevővel de mégis nehéz az illatokat elkülöníteni mert annyira összhangban vannak. Hosszantartó, egész évben hordható illat. 15ml, de egész sokáig fog tartani. Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 16.

Asianlover

2023. november 25.

Bár nem 2023-as megjelenés, nálam ez az illat lett az év felfedezettje. Meg is érkezett a csípős hideg, amilyen időben ezt el tudom képzelni. Meleg, beburkolós őszi-téli esti illat, nagyon sokrétű és teljesen uniszex. Talán kicsit inkább a férfi oldal felé húz a szívem, mint mondjuk egy Black Orchid esetében is. Füstös, fűszeres, édeskésen rumos. Nagyon izgalmas, kellemes alkotás. Ár-érték arányban meg kifejezetten nyerő. Rajtam inkább bőrközeli, átlagos tartóssággal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 25.