Egyéb

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogéria   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 2 500 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: angeltear, Módosítva: 2015. szeptember 11.

Lelőhely:   drogéria
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 2 500 Ft

Illatkategória: virágos-gyümölcsös

Ár: 2 500 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Kryptonite2

2018. szeptember 12.

Kifejezetten kellemes illata van, édeskés, (virágot nem érzek rajta) csak sajnos nem tartós. Bár többször kell befújni magad vele, nyárra tökéletes, mert valahogy nem zavaró az illata nagy kánikulában sem, pedig akkor nem sok parfümöt viselek el. Olyankor inkább a citrusos, fanyar illatokat kedvelem. Kedvelem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

francais

2017. december 24.

Egy óra alatt elillant rólam, kár, pedig jó az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 24.

Egy óra alatt elillant rólam, kár, pedig jó az illata.

mismatch

2017. szeptember 5.

Imádom az illatát! Talán az eddigi legjobban hozzám passzoló illat, amit valaha magamra fújtam.
Egy hibája van, hogy hamar elillan :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Egy hibája van, hogy hamar elillan :(

szokenyul

2016. április 18.

A húgom passzolta le nekem, mert neki nem tetszett. Semmi különleges, kellemes könnyed fiatalos illat. Valahogyan engem a Puma Red parfümjére emlékeztet amit jó régen, még tinédzser koromban kaptam. Nem kell tőle sokat várni, de egy kellemes szerethető illat, tavaszra, nyárra, elfújkálásra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

Zsanett01

2015. december 27.

Sajnos nem tartós-pedig finom édes illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 27.

Sajnos nem tartós-pedig finom édes illata van.

sziadr

2015. november 24.

Még nyáron vettem a nyaralás előtt, dm-ben bukkantam rá féláron, az úgy elég jó ár volt és kellett egy édeskés illat az útra :) Igazából semmi extra, finom az illata de 3-4 óránként biztos hogy fújtam magam, ugyanis nem tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

Rencsita

2015. szeptember 28.

Nagyon finom,visszafogott illata van. Imádom! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 28.

Nagyon finom,visszafogott illata van. Imádom! :)