Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lori99, Módosítva: 2013. január 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Egy természetesen tiszta élvezet. Frissítő citrusvirág teával készült, bergamot, citrom, narancs, zöld tea, jázmin, rózsa, cédrus, ámbra és pézsma keverékével.

marta.kisasszony

2013. február 10.

Müllerben vettem leárazáskor. Kellemes "zöld", friss illat, némi rafinériával, nem tolakodó és kevésbé-közepesen tartós. (Olyan, mintha jázminos-mézes-citromos zöld teát szagolgatnál.)Táskában is kényelmesen elfér, igaz, kicsit nehéz az üveg súlya miatt. Nagy hátránya, hogy ha magaddal hordod, egy idő után a táskában lévő "élete" miatt elkezd leválni róla a zöld borítás, így nem túl elegáns előkapni. Hétvégékre, illetve nyugis napokra ajánlom. Az üveg és a tartósság miatt hármas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.