Egyéb

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Alexa369, Módosítva: 2013. június 27.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépségvitaminok

Hajerősítő tabletta hajhullás ellen szója izoflavonoidokkal, biotinnal, mezei zsurlóval, aktív összetevőkkel segítik megőrízni a haj egészségét, színét és ragyogását.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

edibaba

2015. május 6.

Sajnos nem fogom megtudni, hogy hatásos-e a hajamra...két hetig szedtem, de abbahagytam, mivel két kilót sikerült híznom, és biztos vagyok benne, hogy ettől a készítménytől. Sose fordult még elő ilyen velem, pedig sokféle vitamint szedtem már, pl. a viaderm complete sem okozott ilyen problémát. Sajnálom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 6.

HBrigi

2013. október 3.

Valahogy mindig visszatérek hozzá.... Nagyon jót tesz a hajamnak: gyorsabban nő, kevésbé zsírosodik, kevesebb szál hullik ki a hajmosáskor, jobb a tartása. Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 3.