Egyéb

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   120 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Eszoka, Módosítva: 2021. március 25.

Kiszerelés:   120 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A készítmény fő alkotóeleme a hidrolizált marhakollagén. És hogy miért rá esett a választásunk? A válasz egyszerű. Ez a leginkább kutatott kollagén, melyet a bizonyítottan kiváló minőségű Peptan kollagént előállító Rousselot-tól szerzünk be.

A tablettában található fantasztikus összetevők közül kiemelkedik a kókuszvíz, valamint a hialuronsav, mely a modern szépségipar legismertebb hatóanyagai közé tartozik. Úgy gondoljuk, hogy bőrünk nem csak kívülről, de belülről is megérdemli a kényeztetést.

Felsorakoztattuk a legfontosabb vitaminokat, amelyek köztudottan hozzájárulnak bőrünk szépségének megőrzéséhez. A bioperinnel pedig megfűszereztük mindezt, hogy elégedetten dőlhessünk hátra, hiszen tettünk egy fontos lépést bőrünkért.

Összetevők: hidrolizált marhakollagén, C-vitamin, kókuszvíz por, hialuronsav, bioperine, B2-vitamin (Riboflavin), A-vitamin

Veranikusz

2021. április 7.

A legjobb kollagén amit használtam. Pár hónapig egy dm-ben vásárolt kollagént szedtem, de semmi változást nem tapasztaltam. Második dobozzal szedem ezt és már most láthatóan simább a bőröm. Jóval hidratáltabbnak érzem, és kisimultak a szem alatti kis szarkalábak is. Ezt várom egy kollagéntől! Ja, és c vitamin és hialuron is van benne, aminek külön örülök.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 7.

fvikus

2021. március 28.

Kb. 5 hónapja szedem, és imádom. Sokkal szebb, teltebb a bőröm, és amire nem számítottam sokat javított a bőröm textúráján és a rosaceámon is. A hajam is gyorsabban nő és egy csomó babahajam van. Jár az 5 csillag. Biztosan újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 28.