Egyéb

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13 g   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Penge, Módosítva: 2019. november 28.

Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Szempillahosszabbító, gyorsan száradó, tartósan vízálló, 4D rostos, göndörítő szempillaspirál. Hosszú kopási idővel, így a szempilla hossza és volumene egész nap megmaradhat.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Penge

2019. december 2.

Remek kis szempillaspirál, tényleg hozza , amit ígér. Még a drágák közt sem találkoztam ilyen hatékonyságúval. Az első réteg szétválasztja és vékonyan befedi a pillákat, kicsit pókhálósan, a második réteg már hosszabít és vastagít, itt már nincs pókháló hatás, csak hosszű koromfeket pillák. A merészeknek lehet kis száradás után harmadik réteget is felvinni, na ekkor jön a műszempilla hatású, valóban szinte duplájára hosszított pilla. A lényeg, hogy a spirállal lassú mozdulatokkal próbáljuk a pilláinkat színezni, így egyenletesebben és jobbn rá tud "ragadni" a festékanyag. Mivel vízállónak van titulálva ,egész nap , maszatolásmentesen bírja. Nem pereg, nem irritál. Lemosni, fura módon micellás vízzel nem engedte magát. Ellenben olajos lemosóval pl. Kose simán lejön. Vagy ami fura , de működik, sima meleg vízzel áztatgatom és két ujjal finoman a pillákat morzsolgatva le lehet húzni a hüvely formát képző festéket. Hát ez most így furán hangzott, de próbáljátok csak ki. Ja és az ára E-bay: 800 Ft. Ajánlom, nagyon klassz .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 2.