Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 150 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nora98, Módosítva: 2020. február 13.

Kiszerelés:   30 ml és 150 ml
Lelőhely:   Douglas, online

Megjelenés éve: 2016.

Fejjegyek: bergamot, pomelo, fekete bors, mályvarózsa

Szívjegyek: rózsa, jázmin, frézia

Alapjegyek: pacsuli, praliné, borostyán

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

nora98

2020. február 10.

Utazós parfümöm, mindig velem jön ha repülővel utazom, praktikus a mérete és az üvege miatt is, nem törékeny. Emellett pedig az illatát is szeretem, kellemes gyümölcsös, nem tolakodó, egész tartós. Douglas üzletében vettem Spanyolországban, itthon még nem találkoztam ezzel a márkával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 10.