Egyéb

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   10 mg   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patika   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dorcigirl, Módosítva: 2020. május 2.

Kiszerelés:   10 mg
Lelőhely:   patika
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A szemgél magas viszkozitása miatt alkalmas a "száraz szem" súlyos tüneteinek kezelésére is. A szemgél védőfilmet képez, magas tapadási képességű, és tartósan nedvesen tartja a szaru- és kötőhártyát, így súlyos esetekben is elegendő naponta 3-szor vagy 5-ször alkalmazni a panaszok enyhítéséhez és az állapot javulásához. Tartós kezelésre alkalmas.

dorcigirl

2020. április 28.

Ma próbáltam ki először. Miután elég komoly száraz szem szindrómám van évek óta, nagy csodát ettől sem vártam. Már majdnem sírva mentem le a patikába, olyan szinten ki van tikkadva a szemem napok óta és mivel ezen kívül az összes létező szemgélt és szemcseppet kipróbáltam, azt hittem, hogy már semmi nem tud megváltást hozni. Eddig azt tapasztaltam, hogy az Ocutears egész jó volt, de hosszú távon használva iszonyúan visszájára fordul és csak jobban szárítja a szemet (nálam mondjuk ez fél év napi használat után jelentkezett). Sokat ülök a monitor előtt is, ebből pedig sajnos lefaragni sem tudok, a munkám 100%-át alkotja a képernyő bámulása. Egyszóval, aki már mindent feladna, túl van a Cationorm, Ocutears, Iridina, Systane, Corneregel, Allergodil, Ocuflash, Visine, Vizol, Artelac ÖSSZES TERMÉKÉN, akkor próbálja ki ezt mindenképp. Már amikor a szemembe tettem azonnal éreztem, hogy sokkal tápláltabb és nedvesebb lett tőle a szemfelszínem. Hosszútávú használatát követően újra jelentkezem felülvizsgálni a kérdést :) Addig is tényleg bátran ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 28.