Egyéb

Ár:   990 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: heni95, Módosítva: 2017. május 9.

Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kellemes csokoládé illatú, hidratáló hatású közkedvelt növényi vaj.

• kitűnő antioxidánsforrás, öregedésgátló
  • bőrnyugtató, bőrtápláló hatású
  • napozáshoz, szoláriumozáshoz is használható, kb. 6-os erősségű fényvédőként működik
  • táplálja a bőrszöveteket

Lifeforce

2017. május 26.

Nagyon kevés elég belőle, kellemes illatú, nagyon frissnek tűnő termék.
Kicsit én is olvasztottam, de kb. egy teáskanálnyi elég az egész testre és a hatása napokig érezhető: pihe-puha bőrt varázsol. Élvezetes a hatása.
Precíz szállítás jellemzi a céget.
Aki a natúrkozmetikumok híve, az feltétlenül próbálja ki, aki nem, az is, mert garantáltan megkedveli!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 26.

Nagyon kevés elég belőle, kellemes illatú, nagyon frissnek tűnő termék.
Precíz szállítás jellemzi a céget.

heni95

2017. április 25.

Online kerestem kakaóvajat, mivel lakóhelyemhez közel személyesen is át tudtam venni a terméket a szállítási költség nem terhelt + így is a legkedvezőbb áron találtam meg. Reggelre pihe-puha lesz tőle a bőröm, igaz olvasztgatni kell, hogy kenhető legyen, de megéri, az illata is nagyon finom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.