Egyéb

Ár:   890 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: napsugar04, Módosítva: 2016. szeptember 2.

Kategória:   Egyéb

• ajakápoló készítményekbe
  • kozmetikai alapanyag

Lifeforce

2017. április 15.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel. Kiválóan hidratál, finom az illata és kevés kell belőle! Testápolóként használom.
Nagyon olcsó termék!
Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 15.

Nagyon olcsó termék!
Imádom!