Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2013. augusztus 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Adagolás: naponta 1 vagy 2 lágy kapszula két étkezés közötti időben.

Összetevők: Szójamagolaj (Szójaglicin),  Kollagén Hidrolizátum,  Étkezési Zselatin,  Glicerol,  Glicerin-Monosztearát,  Fenyőfakéreg-Kivonat (Pycnogenol),  Koenzim Q10,  Licitin Szójaolajban,  E555,  E171,  E172

Kiszerelés: 30 db

Alice83

2014. április 18.

Próbáltam és semmi már tudom h kevés benne a hatóanyag h ténylegesen, vagy mondjuk úgy látványosan hasson..bezzeg 200 mg hialuronsavnak van hatása már 2 hét után is..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 18.

Yubiri

2013. augusztus 20.

Valahol olvastam, hogy kb. 3 hónapos szedés után fejti ki jótékony hatását.
Dícsérték több helyen és ajánlották a gyógyszertárban, megvásároltam, bár nem volt túl olcsó, 4000 Ft körül vettem. Különös jótékony hatását nem vettem észre (bár 1 kapszulát vettem be 1 nap, és ki-kimaradtak napok) én a jövőben nem fogom megvásárolni ezt a terméket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

Valahol olvastam, hogy kb. 3 hónapos szedés után fejti ki jótékony hatását.