Egyéb

Ár:   120 000 Ft   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: KezdoManias, Módosítva: 2015. június 12.

Ár:   120 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

Három módszer hatását ötvözi:

• Kollagén indukciós terápia – A bőr mélyebb rétegeiben stimulálja az új kollagén és elasztin rostok termelődését.
  • Sebgyógyulási folyamat – Felgyorsítja a bőr épen maradt területeiből kiindulva a tűszúrások mikrosérüléseinek természetes sebgyógyulási folyamatát. Ennek köszönhetően a bőr sokkal rugalmasabb és ránctalanabb lesz.
  • Fényterápia – A vörös LED impulzusok aktiválják a bőrsejteket, növelve a kollagén termelés mértékét, a bőr nedvességtartalmát, valamint javítják a bőrtónust és a bőrtextúrát. A kék LED fény a javítja az aknés bőr állapotát.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Kica

2022. április 18.

2022-es tapasztalatok a Vivace kezelésről: 4 kezelésen voltam januártól márciusig 3 hetente, így most, áprilisban, közel a 37. szülinapomhoz, gondoltam beszámolok az eredményekről.
Kombinált a bőrtípusom, az orcákon normál, néha kissé száraz, az orron, állon, homlokon zsírosabb, gondot okoznak a mitesszerek, tág pórusok és az öregedés jelei. Nincsenek hegek az arcomon és nem problémás a bőröm egyébként, a kezelést kizárólag kollagén indukciós, ‘fiatalító’ hatása miatt választottam és nem voltak nagy elvárásaim, némileg felfrissült, üdébb eredményt tartottam reálisnak.
Semmi fájdalmat vagy kellemetlenséget nem okozott az eljárás, utána közvetlenül kicsi pirosságot tapasztaltam, de ez is max fél óráig tartott. Az azt követő egy-két hétben néhány pattanással több lett itt-ott és nagyon enyhe hámlást is tapasztaltam az orcákon, de semmi feltűnő vagy kellemetlen side effect nem volt.
Az igazán prominens anti-aging hatást mostanában, 1 hónappal az utolsó kezelés után tapasztalom:
- sokkal simább, frissebb, feszesebb lett a bőröm, teljesen egységes a színe, tónusa, és tömörebb is, mintha visszamentem volna kb 3-5 évet az időben.
- A homlokomon lévő, néhol jobban elmélyülő ráncok nem annyira mélyek már, ahogy a szemem körüliek is sokkal kevésbé láthatóak.
- A szemem alatti árkok, amik már a középarcig értek fáradt kinézetet okozva, mintha feltöltődtek volna, nem kell alapozó vagy korrektor hozzá, hogy elrejtsem, ezzel a mostani állapottal pedig abszolút együtt tudok élni.
- A leglátványosabb pozitívum a nasolabiális redő kisimultabbá válása az orr és a szájzug közti területen, amitől korábban mindig ‘szomorúnak’ tűnt az arcom.
Ha összehasonlítom a mostani állapotot a 2018-as fotóimon látottakkal, szinte teljesen ugyanúgy nézek ki, mint akkor.

Plusz pozitívum, hogy a kezelés sorozat előtt, decemberben voltam utoljára kozmetikusnál és még most, áprilisban sem látom szükségét, a bőröm állapotából kiindulva. Persze használok lemosókat, antioxidánst, retinolt, hámlasztót és 50-es fényvédőt, de ezekkel együtt is minden hónapban szükség volt a tisztításra, mitesszer nyomkodásra, míg újabban a pórusaim teljesen összehúzódtak és mitesszerek is csak itt-ott mutatkoznak elszórtan. Nem tudom, meddig fog tartani ez a hatás, de az elmúlt 1-2 hétben is már öröm volt tükörbe nézni, emellett rengeteg dicséretet is kaptam, nekem nagyon bejött, ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 18.

KezdoManias

2015. augusztus 6.

2015. július 4. Két napja voltam a második kezelésen. Az eljárás menete ugyanaz. Most viszont már a szigetelt tűvel végezték. A mélység, ameddig a tű hatolt, ugyanaz volt, csak magasabb frekvencián. Ezzel a módszerrel már sokkal kellemetlenebb volt az eljárás, de gondoltam kibírom, ha lúd, legyen kövér:-) A kezelés végére elég piros volt az ábrázatom, a nyakam pedig picit ödémás. Az első alkalommal ilyet nem tapasztaltam. Ma még mindig pirosas helyenként, és látszódnak a tűszúrások nyomai az állam környékén és az arcomon - persze csak közelről vagyok pöttyös. Az állam alatti részen kicsit érzékenyebb is a bőr. A szérumokat és a tápláló krémeket most is issza a bőröm, emellett 50 faktorral öntözöm magamat.

2015. június 6. 3 év kevés alvás, ráncok, plusz még vannak patik is, stb. Hosszas olvasgatás után arra jutottam, mi másba fektethetném jobban a megtakarításaimat, mint egy kiváló RF kezelésbe?
A bőrgyógyász, akivel konzultáltam, a nem szigetelt mikrotűs változatot ajánlotta a felszíni bőrproblémáimra (tág pórusok, akné utáni foltok, hegek, patik, kisebb-nagyobb ráncok, csupa csemege...). Végül abban maradtunk, hogy kombinálunk, lesz szigetelt mikrotűs kezelésem is, ami inkább a mélyben, a ráncok ellen hat, illetve nem szigetelt is, ami valamelyest ránctalanít, viszont a felszínen eredményesebb. Sajnos kicsit elszomorodtam, mert a szemöldök közötti ráncokkal várhatóan semmit sem fog tenni.
A kezelés első lépéseként letisztították a bőröm, majd jött egy gyémántfejes dermabrázió. Ezt az érzéstelenítő kence követte (sűrű masszának tűnt), amit fóliával takartak be az arcomon és hagyták hatni fél órán keresztül. Az rf maga (38 tű kb. 1 cm2-en) kb. 1 órán keresztül tartott. Állítólag jól bírtam, az ajkak körül volt kellemetlenebb csak. A végén bekentek valamivel, ami olyan, mintha egy vékony filmréteg lenne, ami épp lehámlik rólam, és célszerű estig magamon hagyni, szóval inkább nem megyek emberek közé.
Azt javasolták, hogy ma ha lehet, azért ne menjek napra, és mindenképpen kenegessem 50 faktor körüli kencékkel magam 2 hétig. irre a célra cicabio 50-est vásároltam. Ma este csak síma cicabio jut az arcomra, holnaptól mehet a szérumozás, de mindenképpen csak hipoallergén, stb. krémet javasoltak a sok mikrosérülés miatt - úgy 10 ezer lehet belőle...Picit piros vagyok, mintha egy szadizósabb kozmetikusnál jártam volna.

Friss: a kezelést követő napon már alig látszódott valami, a második napon pedig egyértelműen úgy láttam, a pórusaim összehúzódtak. Utoljára valamikor 12 éves koromban lehettek ekkorák:-) A bőrgyógyász elmagyarázta előre, hogy lesz azonnali, rövidebb ideig tartó hatása is a kezelésnek, főleg ami a kollagén összehúzódása miatt van. Hosszabb távon jelentkezik majd a fokozott kollagéntermelés. Biztosan ez lesz a hab a tortán:-)
A kedves hölgy, aki kezelt, jelezte, hogy nagyon fogja kívánni a bőröm a táplálást. Nos, ezt megerősíthetem. A kezelést követő napon 3x szérumoztam, reggel és napközben PC ultra light super antioxidant és EL ANR II ment egymás után, úgy beszippantotta a bőröm, hogy csak na! Utána jött még hidratáló, plusz cicakrém. Este kapott egy kis PC retinolt hidratálóval és cicabioval kiegészítve.

Kezelés utáni 6. nap: jelentem, apukám megjegyezte, milyen kisimultnak tűnök:-) Már normálnak érzem a bőröm, mitesszereim kevesebben, pórusaim még mindig kisebbek a korábbiaknál. A bőröm hidratáló- és szérumfelvételi kapacitásai kezdik a megszokottat megközelíteni. Picit mintha halványultak volna a szemem körüli egyébként nem túl mély ráncocskák, persze ezt lehet, hogy csak én szeretném így látni. És az is lehet, hogy ez az extra sok szilikonos szérumnak köszönhető.

Kezelés után két és fél héttel: pórusok még mindig picik, bár a mitesszereim újra élnek és virulnak. Pattanás ellenben csak egy-két apró jelent meg, ami egyébként a napi termés szokott lenni. A szemem körüli ráncok határozottan halványultak, amit már más is észrevesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 6.