Egyéb

Ár:   €3.75   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: BeautyMarbleBlogspot, Módosítva: 2017. március 9.

Ár:   €3.75
Bőrprobléma:   Vízhiány

Parfüm illatú krémes tusfürdő

Glowycosmeticsblogspot

2017. május 10.

Egyszerűen imádom! Cuki, rózsaszín és finom illatú, akció keretein belül csak 1 euróért jutottam hozzá, amiért simán megéri! Itt gyakran akciózzák. Nagyon puha és selymes lesz utána a bőröm és zuhanyzás után is érezhető! A legfinomabb Vogue Girl tusfürdő. Kedvencé vált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.