Egyéb

Ár:   38 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: LUNACICA, Módosítva: 2021. január 20.

Ár:   38 000 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Erős, tartós és hosszú élettartamú professzionális V5000 motorral felszerelt hajvágógép
  • Ideális minden hajvágáshoz, de kifejezetten ajánlott vastag szálú (Afro) hajak nyírásához (5 Star Series)
  • Folyamatos, akár egész nap reggeltől esetig tartó munkára tervezték
  • Rozsdaálló, nagy pontosságú, krómozott pengéjű hajnyíró
  • A kényelmes hüvelykujj gombbal könnyedén beállítható a vágáshossz
  • A kábel hosszúsága: 3 m
  • Vágási hossz toldófésű nélkül: 1-3,5 mm
  • Vágási szélesség: 40 mm
  • Professzionális rezgőmotor
  • Feszültség: 230V ~ 50HZ - 10W

LUNACICA

2021. január 19.

Páromnak vettem évfordulós ajándéknak fél évvel ezelőtt.neki inkább szakáll nyírásra kellett,mert elég erős szálú,gyorsan növő szakálla van.Sokáig járt borbélyokhoz,de soha nem sikeredett olyanra a szakálla,amilyenre ő szerette volna,és elég borsos ára is van mostanában a szakáll nyírásnak,hogy divatba jött.Sok népszerű elektronikai üzletekben kapható hajnyírót kiróbáltunk,de valahogy egyik sem váltotta be a hozzá fűzött reményeket.A fodrászom tanácsolta,miután elpanaszoltam,hogy milyen küzdelem otthon a szakáll nyírás,hogy próbáljunk ki egy professzionális,felsőkategóriás hajnyírót,ő ajánlotta a Wahl márkát.Nagyon alaposan körbe jártam a márkát,tetszett,hogy van szervíze Magyarországon,hogy rengeteg pótalkatrész vásárolható hozzá(ez a nem profi hajnyíróknál nincs),és a legtöbb borbély szalonban is ezt a márkát használják,mert megbízható.Vezeték nélkülit szerettem volna,de az igazán erős gépei a márkának csak vezetékes változatban kaphatóak,és 3 méteres kábel jár hozzá így megbékéktem vele,hogy vezetékes lesz. :) A párom már az első használat után le volt nyűgözve,hogy mennyivel jobb,mint a korábbi gépei,gond nélkül vágta a legerősebb szálakat is,nem kellett kétszer átmenni egy helyen,mint a régi gépekkel.Nagyon precízen és pontosan vág,könnyen használható.Ami elsőre furcsa volt neki,hogy elég nehéz a gép,mivel minden fém rajta,csak a cserélhető fejek vannak műanyagból (ennek is köszönheti többek között a tartósságát).Imádja,sokkal gyorsabban végez a szakáll nyírással,nem cserélné le semmiért,azt mondja. :) Nem a legolcsóbb gép,de hosszú távon szerintem jó befektetés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 19.