Egyéb

Ár:   4900 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Vinike, Módosítva: 2017. július 19.

Fej: timián, bőr, málna

Szív: tömjén, fás tónusok, sáfrány

Alap: velúr, borostyán, jázmin

Vinike

2017. december 30.

Még nem tudom hányadán is állunk az Enigmával. A leírás, az összetevők alapján én teljesen másra számítottam, megmondom őszintén. Valami tömény, bőrös, súlyos illatra. Ehhez képest, fanyar, szúrós, málnás, a bőrt csak akkor érzem ha nagyon-nagyon koncentrálok. Akkor sem az a fényesre kopott nehéz bőrkabát illat amit a Shalimarnál vagy a Mitsoukonál megszoktam, inkább egy vadiúj, épp csak a dobozából kivett bőrcipő illata ez.
Nagyon különleges, nagyon egyedi, semmihez sem tudnám hasonlítani. Először úgy gondoltam hogy nem leszünk barátok. Nem is mertem napokig csak a csuklómra fújni belőle. Aztán egyre jobban megtetszett. Ma reggel pedig érte nyúltam, és egész nap örömmel viseltem. Nem csíkhúzós illat, és rajtam nem is tartott egész nap, bár az is hozzátartozik hogy így elsőre nem mertem csak nagyon picit fújni belőle.
Elhasználom az 5ml-es mintámat, aztán jövök még...szerintem nem lesz elég ennyi belőle. :DD

UpDate: Még nem fogyott el a mintám, de már tudom hogy ebből szerelem lett. :)) Ami pedig végképp meggyőzött az az, hogy tetszik a páromnak is!! :O Eddig a Kenzo Elefántján kívül minden illatomra csak fintorgott. Ez a második ami elnyerte a tetszését, úgyhogy felkerült a kívánságlistára. :)

UpDate 2. : Ééééés hozott nekem a Jézuska!!! :)) Az üvege valami csodaszép, egészen sötét mélykék, engem a régi patikai gyógyszeres üvegekre emlékeztet. Azt hiszem rá kell állnom az arab parfümökre, ha ilyen csodákat lehet találni köztük. :))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 30.

salimar

Korcsoport: >54
2017. december 25.

Különleges illat, málna , füst és bőr, az én bőrömön közepes tartóssággal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. december 25.

Különleges illat, málna , füst és bőr, az én bőrömön közepes tartóssággal.

Verona5

2017. október 29.

Málnás, bőrös, kicsit füstös - összhatásában keleties alkotás. Számomra nagy újdonság, ilyet még nem illatoltam ezidáig. Hálám érte karakumsivatag-nak!

update: Az első illatoláskor nem gondoltam volna hogy ennyire megtetszik! Ma egész nap ezt fújkálom magamra, nehogy elmúljon rólam. Ezek az arabok nagyon tudnak valamit - isteni finom a tömjénes bársonyos leszáradása! Meleg takaró ezen az őrült szeles napon.! Hatodik csillag is megy. És nem unisex. Kisajátítom női parfümnek ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 29.

karakumsivatag

2017. október 7.

Fragranticán Tom Ford illathoz hasonlítják. Én azokat nem ismerem, úgyhogy teljesen a magánvéleményemet írom. Az üveg nagyon igényes, az illat hát nemtom. Aki a Tom Ford és Hermés illatokat szereti, annak biztosan bejön. Tömjén és bőr, azt nem érzem. Fás és éles, savanyú bogyósgyümölcsök. Nagyon karakteres, vagány illat, de inkább unisex.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 7.