Egyéb

Ár:   5100 Ft   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

A krémet feltöltötte: hgds_lilla, Módosítva: 2021. március 17.

Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

• Fájdalommentes és biztonságos
  • A testgyanta természetes összetevőkből készül, mely használatát fájdalommentessé teszi.
  • Különböző illatok
  • A testgyanta 9 különböző változatban elérhető, minden bőrtípus számára megfelelő.
  • Hosszantartó hatás
  • Szőrtelenítés után a bőr akár 27 napig sima marad.
  • Tökéletesen sima
  • Használata egyszerű a nehezen elérhető helyeken is és eltávolítja még a makacs rövid szőrszálakat is.

Tatyuka

2021. április 11.

Elsősorban amit kiemelnék a termékről, hogy egyáltalán nem fájdalommentes, de ez szerintem kiszámítható volt. Szerintem az ára sem túl kedvező, kifejezetten drága ahhoz képest, hogy mennyi van egy csomagban. Viszont tényleg nagyon hatásos, nem lett utána piros a bőröm és szinte minden szőrszálat kiszed. Nagyon jó, hogy nem kell hozzá külön papír, hogy letépjük, hamar megszárad és kitanulva a technikáját egész gyorsan végezni lehet vele.
5-ből 4 csillagosra értékelném az ára miatt, remélem olcsóbb terméket is lehet találni ugyanilyen hatással, de ha nem, akkor mindenképp újravenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 11.