Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorotien, Módosítva: 2013. december 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépségvitaminok

A biotin, a cink és a szelén hozzájárul a haj normál állapotának fenntartásához. A réz hozzájárul a haj normál pigmentációjához.

Összetevők: B1 Vitamin,  B2 Vitamin,  B6 Vitamin,  Biotinv,  Folsav,  Niacin,  Pantoténsav,  Copper / CI 77400,  Szelén,  Cink

Dorotien

2014. március 10.

Nekem nagyon bevált, csak nem lehet mindig hozzájutni, de emiatt nem vonok le csillagot, mert a hatása szuper. (hosszabb vélemény lejjebb:))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 10.