Egyéb

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: Pixienest, Módosítva: 2016. április 4.

Kategória:   Szépítő eszközök

A Wet Brush Paddle egy professzionális bontó (Detangle) hajkefe. Intelliflex™ sörtéi szuper vékonyak, erősek és hajlékonyak, fésülés közben mégis rögtön visszaugranak eredeti formájukba. A sörték bármilyen hajtípuson könnyedén siklanak végig, minden gubancot biztonságosan és fájdalom mentesen eltávolítva. A hajkefe használata meggátolja a haj töredezését, vizes és száraz hajon egyaránt használható.

Pixienest

2016. március 19.

Magyarországon csak az iparfumera.hu oldalán láttam, de mindenképpen ki szerettem volna próbálni. Youtube-on futottam vele össze, mikor a hajnövesztési témában kutakodtam. Nem bántam meg hogy megvettem. Húgomnak Tangle Teezere van, ami nem rossz, de ez sokkal puhább, és hajat szárítani is sokkal jobb vele. Élvezet vele fésülködni. Egészen biztos, hogy nem cserélem le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 19.