wet n wild

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: falatka18, Módosítva: 2020. augusztus 27.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

nagygyorgy.emese.dalma

2013. április 23.

Egy eurós boltban megláttam és lecsaptam rá. Ne vegyétek meg, teljesen használhatatlan, iszonyú tömött és baromi kemény + szúrós, ráadásul valahogy nem is veszi fel a púdert. Borzalmas. Valószínűleg valami krémes cuccot fel lehetne vele vinni, de aki kibírja hogy ezzel a drótkefével simogassa az arcát, az előtt emelem kalapom (és biztos vagyok benne hogy azt meg csíkozná). Szóval összefoglalva: emberek, NE vegyétek meg, borzasztó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.