Egyéb

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dominika28, Módosítva: 2016. november 9.

Kategória:   Fog- és szájápolók

• célba veszi és eltávolítja a makacs elszíneződéseket
  • 10 perc alatt hat
  • gyors, kényelmes, könnyű használni
  • klinikailag tesztelt

Glycerin h 0 0Water / Aqua PVP 0 0Silica Sodium Hydroxide Flavor Sodium Saccharin Sorbitol h 1 1EDTA

KuliKali

2019. április 8.

Bónuszbrigádról akciósa,1500-ért jutottam hozzá még 2 éve. Szkeptikus voltam,mint szerintem bárki lenne ilyesmivel kapcsolatban,főleg ilyen kevés pénzért. Most érek a2. tubus végére,gyakran de nem rendszeresen használom. Elképesztően bevált. Azonnal látszódik az eredmény. A leírásban az szerepel,hogy 2 féle krém jár hozzá,ami szerintem kamu,mert ugyanaz a krém csak más színben de az összetevők megegyeznek. Ettől eltekintve szuper cuucc,sokkal olcsóbb mint a hasonló fogfehérítő termékek. Az elem kicsit gyorsan merül,2x kellett idáig cserélni. Szeretnék venni hozzá még fogkrémet,ha valaki tudja,hol kapható,írja meg légyszi. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

verotim

2017. április 27.

Kínából rendeltem 900 Forintért, így nincsenek nagy elvárásaim. Tegnap próbáltam ki először, elvileg 8-10 alkalomra elég. Egyenlőre semmi változást nem tapasztaltam, de ha végeztem a kúrával, jelentkezem az eredménnyel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 27.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

PVP 0 0