Egyéb

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   7 és 10 napos   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: verucicc, Módosítva: 2017. március 7.

Kiszerelés:   7 és 10 napos
Kategória:   Fog- és szájápolók

A fogfehérítő matricával biztonságosan fehérítheti fogait. Nem károsítja a fogzománcot,a fehéredést már 5 napon belül tapasztalni fogja. Egyszerűen használható, rendkívül vékony és rugalmas áttetsző matrica.

Kiszerelés: 7/10 napos

mlexa

2020. február 28.

Pár éve rendeltem belőle Páromnak egy 10 napos kúrát. A hatása valóban látszódott már elég hamar. Viszont a fogai iszonyatosan érzékenyek lettek. És az ínyét is bántotta a végére. Oké, hogy hatásos, de milyen áron?! Szerintem ezek helyett inkább fogorvosi fehérítést válasszon, aki fehérebb fogakat akar, mert az sokkal biztonságosabb. Többet nem vennék a Páromnak, magamnak meg pláne nem! Maradunk a fogorvosnál!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

rosa.love

2019. január 30.

Megvettem, jo draga volt. Becsuletukre legyen mondva, a fel nem hasznalt tapaszokat visszaveszik elegedetlenseg eseten. Szoval kaptam egy dobozt, amin mar latszott, hogy vagy 20x fel volt bontva, benne a tapaszokkal, amik csak ugy bele voltak hanyva a dobozba, nyilvan ezeket a tapaszokat mar joparan kuldozgettek oda-vissza.
Semmit nem ert, szetmarta az inyemet, es az egyik fogamon lett egy hofeher folt-ennek jo 2 eve mar, es meg mindig latszik. A ferjem fogan is hatastalan volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 30.

Molly01

2018. július 28.

Már egy használat után is látszik az eredmény, nagyon szépen fehéríti a fogakat. Az egyetlen hibája hogy sokszor kimarja az ínyemet és pici sebek lesznek rajta, amik pár nap alatt gyógyulnak csak be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

torne

2018. január 24.

Nekem sajnos egyáltalán nem feherítette a fogaimat, és 3 nap után abba kellett hagynom, mert gyomorgörcseim és egyéb gyomorproblémáim lettek tőle. Valószínűleg allergiás lehetek rá, pedig kb. semmire sem vagyok az. Írtam nekik, és azt mondták ilyen mellékhatást még nem jelzett senki. Úgy gondoltam ezt leírom ide, mert attól még, hogy nagyon ritka mellékhatás, simán előfordulhat mással is. Egyébként nekem is azt írták, hogy visszautalják, de nem tették. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

csylvie

2018. január 5.

Ma használtam először, döbbenetes a hatás, de sajnos csak a felső fogsoromon. Alul ugyanis a nyál miatt elcsúszik, bárhogy törlöm, bárhogy tartom a fejem. Kísérletezgetek még. Nekem mindig beváltak a fehérítesek, úgyhogy ez is hatásos, de a torkomat marja. Nem ketülhető el a lenyelése az alsó fogsorról nyállal leoldódás miatt. Ezért 4 csillag, aztán meglátjuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 5.

kataaaa01

2017. december 18.

Én meg vagyok vele elégedve, kicsit érzékenyítette az ínyem így naponta csak egyet használtam és azt se ragasztottam annyira fel csak úgy hogy éppen befedje a fogaim. És nagyon szép fehérek lettek szerintem fájdalommentesen és kedvező áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 18.

bodor258

2017. november 3.

Nem tudom eldönteni hogy mi is pontosan a véleményem ezzel a termékkel kapcsolatban. Kb két évvel ezelőtt rendeltem 7 napos adagot amitől szinte hófehérek lettek a fogaim, minimális érzékenységgel. Most 2 év után kezdett látszódni újra az elszinezodes úgy gondoltam hogy rendelek megint egy 7 napos adagot mert nekem anno nagyon bevált, mi probléma lehet? 5 nap használat után se latszodott semmi eredmény, illetve olyan mértékben szétroncsolódott tőle a fogam hogy kb 1-2honap elteltével is total érzékeny...semmi baj, legalább felajánlják a honlapjukon a pénzvisszafizetesi garanciát, le is írtam nekik hogy mi történt, egyből válaszoltak hogy küldjem vissza a maradék matricát és utaljak is vissza a kezelés arat. Visszaküldtem nekik a matricákat, az utalást azóta is varom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.

Bellz95

2017. június 29.

Megrendeltem a 10 napos kiszerelést, másnap már hozta is a futár. Vegyesek az érzelmeim vele kapcsolatban. 4 nap után abba kellett hagynom a kezelést, mert már annyira fájt az ínyem, hogy fogatmosni is alig bírtam. Ha valamilyen sós kaját ettem szabályosan úgy éreztem, hogy szétmarja az ínyemet. És persze jöttek a spontán fogfájások, pedig alapból nem érzékenyek a fogaim. VISZONT 4 nap alatt is fehérített a fogaimon pár árnyalatot, sajnos a szemfogaim kivételével (amik alapból sárgásabb színűek a többinél). Ez az eredmény kb. 3-4 hétig tartott.
A negatívumok ellenére ez az első fogfehérítő készítmény, ami használt is nálam valamit, nem csak ígérgetett.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

Addicted

2017. május 28.

Nagy bánatomra egyáltalán nem vált be. Nagy várakozásokkal kezdtem el használni és szinte biztos voltam benne, hogy kiváltja majd a fogorvos által végzett fogfehérítést, amire egyelőre vonakodom elmenni. Őszintén irigylem azokat, akik imádják és akiknek hatásos volt. Nekem nem csak, hogy nem fehérített semmit a fogaimon, még az ínyemet is kicsinálta. A hülyének is megéri. Egyébként használat közben csak minimális fogérzékenységet tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 28.

deborika

2017. május 25.

Nagyon sokat gondolkodtam, hogy megrendeljem-e a terméket. Még a nyáron voltam fogászati fogfehérítésen, aminek nem lett olyan hatása, mint amit vártam. Úgy voltam vele, hogy sok jó véleményt olvastam a WhiteLine-ról, így végül megrendeltem - és milyen jól tettem :) Egyrészt a fogászati fogfehérítéshez képest (legalábbis számomra) sokkal jobb hatást tudtam elérni, sokkal kevesebb pénzből. Számomra egyáltalán nem volt kényelmetlen a viselete, bár az utolsó napoban éreztem fogérzékenységet, de ez a kezelés végével megszűnt. Összeségében meg vagyok vele elégedve, bár azért nem tartom egy csodaszernek, de mindenképpen fehéredtek a fogaim kb. 2-3 árnyalatot. Valószínűleg újra fogom vásárolni a jövőben.

Update: Újrarendeltem a terméket kb. 7 hónap után, hogy egy újabb kezelést csináljak. Most már sokkal látványosabb lett az eredmény, már 5 nap után megjegyezte a párom, hogy milyen szép fehérek lettek a fogaim. Ezúttal semmilyen fogérzékenységet nem tapasztaltam, és legalább 4 árnyalatot fehéredtek a fogaim. Utána 7-10 napig nem fogasztottam színes ételeket, italokat (bár ez szerencsére nekem nem nagy kihívás).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak