Egyéb

Ár:   63 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Norella, Módosítva: 2020. november 30.

Ár:   63 000 Ft

Fejjegyek: feketeribiszke, ibolyalevél, mandarin

Szívjegyek: jázmin, mézillatú lonc, tubarózsa

Alapjegyek: benzoé, labdanum, vanília

Frityikum

2020. december 31.

Neroliról rendeltem egy mintát belőle, de szerencse, hogy csak mintát... Az illat nem rossz, sőt, akár azt is írhatnám róla, hogy szép, mert végülis tényleg az. De a tartóssága HARMATGYENGE!! Így csupanaggyal... Van egy Kneipp tusfürdőm, ha azzal fürdök, tovább érezni rajtam a tusfürdő illatát, mint mikor ezt a parfümöt viseltem. Először csak módjával, egyik csuklóra, ahogy az ember ismerkedik, aztán utána nekirugaszkodtam mégegyszer. MIndkét csuklóra, nyakra is kentem, de egy óra múlva megint semmi. Páromat is kérdeztem, milyen az új parfümöm, beleszagol a nyakamba, erre mondja, hogy az égvilágon semmit nem érez.... Maga az illat oké, ezért két csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 31.