Egyéb

Ár:   7490 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: nikiii.*, Módosítva: 2021. április 28.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

• Szónikus arctisztító készülék: mélytisztítás, 5 beállítható mód, orvosi szintű szilikon
  • Teljesítmény-frissítés: A 3 üzemmód bővítésre került 5-re, a rezgés / fordulatszám pedig 1200 ~ 4650-re.
  • Anyag-frissítés: Új kefe, még kíméletesebb és kényelmesebb
  • Technológiai frissítés: Intelligens emlékeztető mód – a még jobb tisztítás érdekében. Az újonnan hozzáadott sebességfokozatban 1 másodpercre áll le 3 másodperc üzemelés után – így jelezve, hogy válts területet. A tisztítás intelligens, megóvja a bőrt az irritációtól.
  • 3 tisztító terület: precíz, általános és mélytisztító zóna
  • IPX7 vízállóság: Vízbe merülés ellen védett korlátozott ideig (max. 1 m mélység, 30 percig)
  • 90 másodperces időzített tisztítás + szónikus vibrációs technológia

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nikiii.*

2021. május 9.

Régen nagyon szerettem volna egy Foreót, viszont nagyon drágálltam, aztán egy skincare csoportban ajánlották ezt a készüléket, és rögtön meg is rendeltem. Azt vártam tőle, hogy segít könnyebben megszabadulni a sebaceous filament-ektől az arcomon, illetve jobban tisztít majd, mintha csak a kezeimmel masszíroznám be a lemosómat az bőrömbe -- majd hosszútávon jelentkezem, hogy végül változott-e valami (két hete használom). Egyelőre nem bántam meg, hogy megvettem: egyrészt már az első lemosás után annyira puha lett a bőröm, hogy alig hittem el, pedig évek óta tudatos bőrápoló vagyok, heti háromszor hámlasztok, retinolozok, hidratálok rendesen, de ez valami hihetetlen, őszintén. A másik, hogy nagyon kellemes érzés vele esténként átmasszírozni az arcomat (csak esténként használom, napi kétszer szerintem már sok lenne). A legmagasabb fokozaton is gyengéd a bőrömmel, szépen tisztít, nagyon szeretem. Hogy az SF-fel kezd-e végül valamit, az idővel kiderül, így jelentkezem még update-tel hosszú távú használat után. Foreót egyébként még nem próbáltam, de nem hiszem, hogy sokkal többet tudna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 9.

Kattal

2021. április 28.

Még csak egy hete használom, de eddig nagyon meg vagyok vele elégedve, kétlem hogy a nála jócskán drágább verziók jobbak lennének, vagy mást tudnának.
Habzó arclemosóval használom, nagyon jó érzés, és babapopsi puhaságú lesz az arcom tőle, friss érzetű! Esténként használom, ha már lesz legalább egy hónapos használati tapasztalatom, updatelek! Nekem egyenlőre 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 28.