KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: CintiaKalman, Módosítva: 2016. június 20.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Xiuzilm mélytisztító, lehúzható, fekete maszk

Eltávolítja a mitesszereket és a szennyeződéseket, míg a vitaminok és növényi kivonatok puhítják a bőrt, és helyreállítják fiatalos ragyogását.

Ár: 700 Ft , Eladó: pizsiafalon
Állapot: keveset használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy postai úton

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

agica7

2017. október 28.

esküszöm, ide inkább véleményt se írok, beszéljen helyettem az, hogy legszívesebben 0*-ot adnék.

Ha valakinek esetleg kell (2bontatlan doboz) ingyen odaadom :)

agica7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 28.

Ha valakinek esetleg kell (2bontatlan doboz) ingyen odaadom :)

Cintia9

2017. szeptember 28.

Barátnőm régóta használja állítja hogy ez valami csoda ami tényleg használ. Most nyáron mivel nála voltam kipróbáltam hogy milyen is ez a 'csoda' A felkenés is már macerás azt hittem sosem lesz az arcomon illetve mikor le kellet húzni akkor szinte semmi nem történt semmit sem szedett ki az arcomból. Amit igazából nem is értek mert a szemöldökömet tökéletesen kitépte. Lehet mostantól gyantázom majd ezzel a termékkel.

Cintia9
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Petra0725

Korcsoport: < 18
2017. június 7.

Sok helyen dícsérték ezért gondoltam énis kipróbálom de kár volt. Miután leszedtem a maszkot másnap foszlani kezdett az arcom vörös volt és kipattogott. A mitesszerekből nem távolított el szinte semmit nem érdemes rá pénzt kiadni.

Petra0725
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 7.

tishargitay

2017. május 4.

Pénzkidobás konkrétan. Barátnőmékkel próbáltuk, az eredmény az lett, hogy kitépte az orr és áll pihéket.
Mintha gyantáztuk volna az arcunkat.
Sajnos 1 csillag

tishargitay
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 4.

Mintha gyantáztuk volna az arcunkat.
Sajnos 1 csillag

Mundow

2017. március 11.

Az arcon lévő kis pihéket kiszedte, de a mitesszereket mind ott hagyta miközben húzta és szárította a bőrömet.
Egyáltalán nem vált be.

Mundow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 11.

Egyáltalán nem vált be.

Vanda234

Korcsoport: < 18
2017. február 27.

Drága volt nem csinált semmit.
Tépte a bőröm+meg száritota is 😑

Vanda234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. február 27.

Drága volt nem csinált semmit.
Tépte a bőröm+meg száritota is 😑

peto.kittus

2017. január 10.

Meg ne rendeljétek! Semmit nem érő kukába való termék! Nem tisztít, büdös, s mint ahogy az előttem szóló is írta, nem is "egészséges" a használata.

peto.kittus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

doratarr95

2017. január 10.

Nem valt be :( Es mint utolag kirdeult, a kozmetikusok nem is ajanljak,mert csodat nem tesz, ellenben a htasa a gyantaehoz hasonlit. Az arcon levo kis piheket kiszedi, megerositve azokat. Kuka.

doratarr95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

hellion

2017. január 3.

Nemrég érkezett meg, Ebay-en rendeltem szintén 600 forintért. Nekem egész jól bevált, a miteszerekből eltávolítja a nem oda való dolgokat viszont a pórusokat nem húzza össze így max arra jó hogy tisztán tartsam de csak 2-3 naponta használható mert az én orrom hámlós kicsit és ez rásegít. Egyébként nagyon jól hidratál és puha lesz tőle az ember bőre egy időre. Szerintem ár érték arányban nem rossz. :)

hellion
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

Milka86

2016. december 29.

600 ft volt ebayen, semmit nem er, sem kigozolve, sem sehogy, kidobom.

Milka86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

600 ft volt ebayen, semmit nem er, sem kigozolve, sem sehogy, kidobom.