Egyéb

Ár:   849 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Savuna, Módosítva: 2021. április 8.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Vanília illatú illóolaj.

Bőrrel érintkezve ártalmas, allergiás bőrreakciót válthat ki. Kerülje belégzését.

Savuna

2021. március 27.

Az Aromax vaníliaoldatát nemrégiben kivonták a forgalomból, ezért jobb híján ezt találtam helyette. Hát hatalmas csalódás. Egyáltalán nem emlékeztet vaníliára az illata, csak valami édes, mű (jázmin-menta-medvecukor-vattacukor???), még vanillin sincs benne. De ez már az én butaságom, hogy így is reménykedtem abban, hogy valami hasonló illatot kapok ennyiért.
A figyelmeztetés viszont igaz, 5 perc után bepirosodott a csuklóm, ahova próbaként kentem, pedig nem érzékeny a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 27.

Illatanyagok: D-Limonene, Geranyl Acetate, Methylenedioxyphenyl Methylpropanal