Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2013. november 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ezzel az eszközzel biztonságosan nyomhatod ki a mitesszereidet, nem kell attól félned, hogy a körmöddel mély hámsérüléseket okozol, miközben a mitesszereidet eltávolítod. Használat után fertőtlenítsd, hogy a legközelebbi nyomkodásnál ne okozz felülfertőzést.

Dana1983

2013. október 30.

Kíváncsiságból vettem meg ezt a terméket. Az oldalon már van mitesszer eltávolító eszköz de annak egy hurok a vége, ennek meg inkább mint egy pici kanál, benne egy lyukkal.
Szóval nem rossz, nem gyötröm annyira a körmeimmel a bőrömet. Bár az is igaz, hogy amit körömmel nem lehet kiszedni, azt ezzel sem. Az eszköz hegyes vége is jól jön néha. Az anyaga nagyon strapabíró, nem hiába német termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 30.