Egyéb

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Aliexpres   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: széva, Módosítva: 2019. március 8.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Aliexpres
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

3 zónás elekromos bőrtisztító készülék. Szilikon fedésű, vízálló, elemes töltésű. Egy töltés akár 1 hónapig is kitarthat. USB töltős.

széva

2019. március 10.

Én már régóta kefével tisztogatom a bőröm,mert tág pórusaim vannak. Van egy elektromos kefés tisztítóm és szerettem volna ezt a szilikonost is,de gondoltam mielőtt megveszem a márkás cuccot kipróbálom az olcsó változatot. Nem tudom mennyivel jobb a eredeti de én ezzel elégedett vagyok. A kádba fürdés közbe tudom használni,háromféle rezgési erősséget tud,jól tisztítható és nagyon jól kézre áll. Aki nem akar sokat költeni rá annak jó szívvel ajánlom.Igaz,hogy egy ismeretlen márka,de itt nekem nem annyira fontos ez. Jól végzi a dolgát és olyan jó esténként átmasszírozni az arcomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 10.