Egyéb

Ár:   14 990 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   kozmetikusok, patikák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yobogu, Módosítva: 2018. december 14.

Ár:   14 990 Ft
Lelőhely:   kozmetikusok, patikák, online
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Yobogu Collagen Luxe a legjobb minőségű halkollagén, ami lassítja az öregedési folyamatokat, újra puhává és feszessé varázsolja a bőrt, láthatóan csökkenti a ráncokat. Az aktív kollagén fehérjék hosszútávon történő fogyasztása csökkenti a "narancsbőrt". A speciális technológiájának köszönhetően a Yobogu kollekció prémium Collagen Luxe ital minden adagja 10000 mg hidrolizált halkollagént tartalmaz. A benne lévő vitaminok (C, B5, B6, B7, B12) és hialuronsav teljessé teszik a kollagén kezelést, és még a napi vitaminbevitelt is biztosítják.

Finom gyümölcsös íz, GMO-mentes, búzamentes, gluténmentes, szójamentes, tojásmentes, diómentes, laktózmentes, 100% természetes színezőanyagokkal és ízesítőkkel.

ancsi79

2020. december 20.

Ez valami csoda! Egy hét használat után látszik a hatása a bőrömön! Az összetevők is hibátlanok. Mindenkinek csak ajánlani tudom 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 20.

edore

2020. november 19.

Két hónapja használom és látványosan szebb a bőröm. Jelenleg pattanásokkal küzdök, és mióta iszom, jelentősen kevesebb szinte alig jelenik meg új. Méretüket tekintve pedig sokkal-sokkal kisebbek. A hajam pedig a “mikiegér” vonalban is elkezdett nőni. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 19.

hzsanka

2020. november 17.

Új bőrápolási rutin támogatásaként, hajhullás és rendszeres sportolás miatt kerestem folyékony kollagént, csomagban vettem a Hyaluronic Matrix-szal együtt. Szerettem volna leváltani az eddig használt por állagúakat, mert sosem oldódtak fel rendesen. Ezt két hónapja fogyasztom, várni akartam a véleményezéssel, amíg tényleg megérzem a hatását. A bőr-haj-köröm tengelyen csodát művelt. A fodrász is megdicsérte a hajam állagát, mert rendszeres szőkítés mellett nem ez az állapot szokott a jellemző lenni.
Amit eddig nem tapasztaltam és ennek tudom be, mintha összetartana a bőröm. Sokkal feszesebb és rugalmasabb lettem mindenhol, még az elvágott ujjam is két nap alatt begyógyult. Aranyat ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

viktorianyks

2020. november 17.

Nagyon szuper hatása van, ízületekre is! A Yobogu Hyaluronic Matrix itallal használom, egy csomagban volt, és a kettő együtt nagyon jó kombináció.Belül és kívül is érzem a hatását! Hűtve iszom, érdemes úgy is kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

SzentivanyiKrisztina

2020. szeptember 26.

Sokkal energikusabbnak, fittnek érzem magam, amióta használom a terméket. Szemmel láthatóan javult a bőröm minősége, a hajam pedig könnyen kezelhető, dús és fényes. A körmeim erősebbek lettek és ami számomra a legfontosabb pozitívum, az ízületeim jól terhelhetőek és kevésbé korlátoznak a mindennapi teendőimben. Külön kiemelném a gyümölcsös ízét, melyet nagyon imádok!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Zsuzsi216

2020. szeptember 26.

A legjobb folyékony kollagén amit eddig próbáltam.
Nagyon finom íze van, nem mellesleg nincs semmi rossz utóíze. Fogyasztható önmagában és vízbe keverve, ha valakinek tömény lenne. Egy adagban 10000 mg halkollagén, vitaminok és hialuron található.
Jótékony hatásait tapasztalom több területen is. Szuper az izületekre (rendszeres sport mellett nagyon ajánlom), szebb tőle a hajam, erősebb a körmöm.
Mozgással, megfelelő folyadékbevitellel a narancsbőrre is jó hatással van. A javulás nagyon látványos.
Általában este fogyasztom, de az éhgyomros kardio előtt is szuper!
Nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

A legjobb folyékony kollagén amit eddig próbáltam.
Általában este fogyasztom, de az éhgyomros kardio előtt is szuper!
Nagyon ajánlom!

no1.katica

2020. augusztus 12.

Sajnos régóta ízületi problémákkal küzdök, így már jóideje fogyasztok kollagént! Több terméket is kipróbáltam, de eddig ez a legjobb. Magas a hatóanyagtartalma- 10.000mg és nagyon ízlik. Jó mert folyékony, így csak megiszom és kész. A bőröm is szebb lett és még a hajam is gyorsabban nő! Imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

tthdina

2019. február 27.

Érdekes íze van, de #mindenmentes és nagyon egészséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 27.

Érdekes íze van, de #mindenmentes és nagyon egészséges.