Egyéb

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: no1.katica, Módosítva: 2020. szeptember 14.

Ár:   13 000 Ft
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A hialuronsav nagy mennyiségű vizet képes megkötni, akár saját súlyának ezerszeresét is. Ezzel a vízmegkötő tulajdonságával pedig szinte csodákra képes a testedben:

• kiemelten hatékony ráncok ellen, növeli a bőr feszességét, teltségét, kisimítja a finom ráncokat
  • harcba száll az egyre sokasodó, bőröregedést okozó szabadgyökökkel, csökkenti a napsugárzás által okozott károkat a bőrben
  • hidratálja, feltölti, selymessé varázsolja a bőrt, fenntartja a megfelelő nedvességtartalmat
  • megakadályozza, hogy a porcok felülete dörzsölődjön, véd a porckopás ellen
  • csökkenti az ízületi fájdalmakat.

no1.katica

2020. szeptember 13.

1 hónapja használom a collagen folyékony vitaminnal. Sokkal puhább és rugalmasabb a bőröm. Az apróbb ráncaim a szemem körül halványodtak. Eredetileg az ízületeim miatt kezdtem el fogyasztani, nem reméltem, hogy ilyen látványos lesz az eredmény a bőrömön is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 13.