Egyéb

Yuko Végleges Hajegyenesítés

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sz. Csilla, Módosítva: 2017. június 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

"A japán YUKO az egyetlen olyan hajegyenesítési módszer a világon, amely a kezelés idejére a hajszálak kémiai szerkezetét károkozás nélkül képes megváltoztatni, sőt, a hajat az eljárás során használt kollagén, keratin és selyemfehérjék hatására még egészségesebbé, selymesebbé, fényesen ragyogóvá és kivételesen gyönyörűvé változtatja. Az egyenesítés valóban végleges, ugyanis a japán YUKO módszerrel egyenesített haj soha többé nem göndörödik vissza."

axelakiss

2020. január 6.

A lányomnak, szinte kezelhetetlen, göndörödő, gubancolodó, sprőd haja van. Ez az egyetlen eljárás, amivel 100%-os eredmény érhető el, egy helyen, Oszkai Gábor kezei között. Nem olcsó, viszont több órán át tartó folyamat, minőségi anyagokkal, jó hangulatban és az eredmény...szuper! Hónapokig tartó puhaság, selymesség, kezelhetőség, egyenesség! Minden évben megismételjük, mert nincs több átszenvedett kifésülés és ami a legfontosabb, a nagylányom végre, igazán szépnek érzi magát! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 6.

Fruzsinka12

2019. november 12.

7 éve járok rendszeresen Yuko kezelésre, általában 4-6 havonta - a hajam növekedési ütemétől függően.
Amit ígér a promóció, azt 100%-ban hozza: szögegyenes, fényes, egészséges haj VÉGLEG. A kezelés ismétlése kizárólag a lenövés miatt szükséges. A már kezelt hajon nincs minőségi változás hónapok elteltével sem.
Maga a kezelés több órát vesz igénybe, de megéri, ráadásul a fodrász (aki tudtommal jelenleg az egyetlen, aki foglakozik Yukoval Mo.-on) nagyon jó fej, végigdumáljuk-röhögcséljük azt a néhány órát, így hamar eltelik. :)
A hullámostól az afroig minden hajtípuson működik a Yuko. Az én hajam NAGYON göndör eredetileg (kb. SomaMama :) ), de aki nem ismert 7 évvel ezelőtt, az nem is gondolná, hogy nem természetesen egyenes. Nagyon megéri, nagyon ajánlom! Köszönőviszonyban sincs a gagyi ‘brazil’ kezelésekkel. Nem tudom, mihez kezdenék már a Yuko és Gábor nélkül!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 12.

electropanic99

2017. augusztus 6.

Alapvetően maga a tartós hajegyenesítés jó és használ. Először 2016 szeptemberében voltam, és tartott 2017 júniusáig. Másodszorra most voltam - de nem kaptam ugyanazt az eredményt. Mivel beszéltem a termék gyártójával direktbe ezért sajnálatos módon arra a következtetésre jutottam, hogy átvágtak. Nem azt kaptam a pénzemért, amiért fizettem. Nekünk (nekem és édesanyámnak, aki szintén ugyanahhoz a fodrászhoz ment) a következő "kifogásokat" nyomta az illető: biztos megizzadtunk (Yuko direktbe cáfolta, ez nem befolyásolja), biztos más sampon / balzsam (Yuko direktbe cáfolta, a beszélgetés alapján akár a legolcsóbb sampont is rákenhetem, nem változtat a szerkezeten), biztos direkt begöndörítettük (persze, kifizetek 50K-t egy hajkezelésért, hogy egyenes legyen és másnap elmegyek egy dauer-ra... nem vagy normális). Miután az összes folyamatos hazugsága is meg lett cáfolva, még mindig nem kaptuk vissza a befizetett pénzünket és minimális hajladóságot sem mutat erre. Nálam leírta magát, mint fodrász. Ez egy bizalomra épülő szakma, amit nehéz megszerezni de k egyszerű elveszíteni.
Summa summarum: maga a kezelés jó, de inkább csináltassátok külföldön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Summa summarum: maga a kezelés jó, de inkább csináltassátok külföldön.