Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: skorpió, Módosítva: 2013. augusztus 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

"A szárítás nem egy bonyolult procedúra, feltéve, ha egy jó gépet használ hozzá! Ez ráadásul vicces és aranyos!"

Glara

2016. április 5.

Három csillag, mert borzasztó cuki, de: a világon semmit nem ér, azon kívül, hogy zajol. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 5.