Zara

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ur.isten.ne.mar, Módosítva: 2012. szeptember 26.

Lelőhely:   Zara üzletek

Ár: 3.000.- Ft + postán maradó , Eladó: angyalszív
Állapot: 100ml/kb. a fele, Helyszín: --, fizetés: postán maradó

Cuni95

2019. január 22.

Nekem csak egy golyós van belőle de nagyon szeretem használni. Nyakra használom, fültőre és csuklóra, könyékhajlatba. Annyira isteni! :) finom púderesen édes és nem az a gusztustalan ragacsos vattacukros. Szeretni való illat, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

postareb

2017. november 20.

Nagyon nőies és kifinomult. Fiatal nőknek, illetve lányoknak tökéletes választás ez a virágos illat. Én nagyon szerettem, de sajnos amikor ismét megakartam vásárolni, akkor nem volt kapható. Rajtam egész tartós volt, 4-5 óra elteltével fújtam magamra ismét belőle. Úgy gondolom, hogy ár-érték arányban jó választás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

ZoeAZs

2017. április 4.

Nekem nem flowerbomb-os....szerettem, amíg nem ismerkedtem meg olyan illatokkal, mint Tresor La Nuit, Kenzo Elixir, és hasonló édességek, amiket egy hét után is érzek a kabátomon...
Nem tartós, ilyen fújkálósnak viszont elmegy, h mindig legyen a táskádban valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

mimmike

2016. május 23.

Egyszerűen imádom ezt az illatot. De nem veszem meg többé, mert bár nem túl drága, ahhoz mégis az, hogy néhány nap alatt elfújkáljam... mivel kb. fél óra után egy picit sem lehet érezni rajtam. Illatnak kiváló, parfümnek ritka gyenge eresztés. A 3* merő jóindulat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 23.

nyarigabi

2016. május 17.

Megkívántam valami édeset, rá gondoltam. Nem tolakodó, de édes, virágos, nőies illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 17.

dandy

2016. január 13.

Itt jutottam hozzá, nem ismertem az illatot, sőt még az eredetijéhez sem volt szerencsém....elsőre nagyon tetszett, valóban virágos, nem túl édes illat és amiben van bergamott az nekem általában bejövős. Egy két alkalommal próbáltam, aztán egyszer csak túl sok lett benne a virág.:) Az édes illatokat jobban kedvelem, így ment is tovább tőlem. A tartóssága nem túl jó, olyan 3-4 óra volt nekem. Van azért ennél tartósabb Zara parfüm is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 13.

angyalszív

2015. december 21.

Az eredetit nem ismerem, ehhez a kis szépséghez csere útján jutottam hozzá (ezúton is köszönet érte Piroskának). Kifújástól számított kb. 10 percig amolyan "egynek elmegy" illata van, de rajtam utána valami nagyon szép, nem túl édes (abszolút nem cukorkás), nem túl púderes, de mégis lágy és nagyon-nagyon kellemes illat marad. Kellemes csalódás nekem ez az illat!
update: Volt szerencsém kipróbálni az "eredetijét" is. Túl sok hasonlóságot nem találtam a két illat között. A victorban van valami (számomra a bors illatára hasonlító) zavaró mellékzönge.
Summa summarum victor ide, victor oda, nekem ez sokkal jobban tetszik! ....nagyon-nagyon tetszik! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 21.

Timi8

2015. december 5.

Szintén tesztelés nélkül jutottam hozzá és telitalálat lett! Sajnos a Flowerbomb-hoz még nem volt szerencsém, ìgy összehasonlìtani nem tudom őket. Édes, virágos és felfùjás után kb.5 perccel elkezd kissé bemézesedni rajtam. Jimmy Choo Flash-ben éreztem ilyesmit. Nagyon tetszik magamon, mostani időben és hűvösebb tavasszal is szeretni fogom! Alig várom ma is, hogy indulás előtt fùjhassam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 5.

senskin

2015. július 6.

Nagyon erős, virágos.
Így elsőre nekem nagyon tömény volt, és kissé allergiásan reagáltam rá. De szeretem, szeretem, édes, és érdekes ez az illat.
Tényleg van benne valami bomba. Túlfűtött virágoskert.
Egyébként elajándékozom, valakinek akinek inkább a stílusa, mint az enyém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 6.

Nagyon erős, virágos.
Tényleg van benne valami bomba. Túlfűtött virágoskert.
Egyébként elajándékozom, valakinek akinek inkább a stílusa, mint az enyém.

bellehercegno

2015. március 19.

Erőteljesen hasonlít a Flowerbomb-ra,mondhatni annak olcsóbb alternatívája.Ahogy azt,úgy ezt sem szerettem,nekem borzasztóan édes mindkettő.Aki szereti az édes-cukorkás vonalat,annak biztosan tetszeni fog.Nagy bánatomra veszettül tartós volt :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 19.