Egyéb

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: Gwen, Módosítva: 2017. július 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb

Összetevők: Aciklovir 50 Mg,  Nátrium-Lauril Szulfát,  Poloxamer 407,  Dimetikon 20,  Arlacel 165,  Folyékony Paraffin,  Cetil-Sztearil-Alkohol,  Fehér Vazelin,  Propilénglikol,  Tisztított Víz

Nairam

2020. augusztus 14.

Semmit nem használ! Anyu is ,és én is hajlamosak vagyunk az ajakherpeszre. Kiskorom óta mindig volt itthon zovirax,gyerekkorom óta használjuk, sosem segített, azt hittem az a normális ha kifakad,fájdalmasan gyógyul,de nembaj akkor is kentem szorgalmasan zoviraxal.... Most lett belőle elegem, és helyette, Bepanthen Plust kentem a duzzadt fájdalmas herpeszre! 24 óra alatt 2x kentem be, és már szépen gyógyul, levitte a duzzanatot,nem fakadt ki,és nem fáj!!! Jaa hogy, egy jó krémtől tud ilyen szépen és gyorsan gyógyulni!!!?? Eddig nem tudtam,mert mereven csak zoviraxot használtam,de soha többet,semmit nem segített, sőt még inkább rosszabb lett... Ezentúl herpeszre csak BEPANTHEN PLUS!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

bognarcsilla20

2019. szeptember 8.

Sok csúzkrémet kipróbáltam már, de ez a tökéletes. Amint bekenem nem sokkal később le is megy a csúz, ha mégis megmarad akkor se lesz nagy dudor belőle és nem sebesedik ki, hamar elmúlik. Nekem mindig használ. Kevés van benne, de sokáig elég. Az ára is kedvező, mert általában akciósan veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Gina19

2019. május 29.

Ez még egy pontot sem ér, egy nagy nulla. Eddig nemhogy javított, inkább határozottan rontott a helyzeten, akárhányszor használtam (én hülye mindig bíztam benne, hogy legközelebb használni fog). Ha még a hólyagok megjelenése előtt, a bizsergős szakaszban kentem fel megelőzés céljából, akkor garantáltan ott virított a kifejlett herpesz a számon pár órán belül. Ha a hólyagos szakaszban kentem fel, akkor még jobban felszította a gyulladást, vagy rosszabb esetben még nagyobb lett a hólyag mint előtte. Borzadály. A maradék repül a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Betty81

2019. február 24.

Amikor megjelent a piacon, nekem azt hozta, amit ígért. Előfordult az is, hogy amikor éreztem azt a bizonyos "mindjárt kijön a herpesz" érzést, és bekentem vele, és tényleg nem jött ki a herpesz. Ha mégis hólyagos lett az ajkam, gyorsan gyógyult tőle. Egy idő múlva viszont semmit nem ért. Pedig kentem, amikor csak tudtam, de előtörtek bizony a hólyagok, és a gyógyulási idő eltartott akár heteket is. Egyre többször tapasztaltam, hogy az egyébként is kis kiszerelésű tubus, legalább félig levegővel van "megtöltve". Gyorsan lecseréltem más, herpesz elleni krémekre, de végül valamennyinél hasonlókat tapasztaltam. Jelenleg, szerencsére ritkán jön elő a herpeszem, akkor Herstat krémet, vagy sima méhésztől vásárolt propoliszos krémet használok külsőleg, belsőleg pedig Grapefruit cseppet, vagy propolisz cseppet, ezüst koloidot. Ezek sokkal hatásosabbak, hosszútávon is. De mint minden vírusfertőzésnél, a tünetek kezelése mellett, az immunrendszer megfelelő támogatása (természetes módon) a legfontosabb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 24.

Jucuus

2018. december 1.

Kisebb koromban havi rendszerességgel kijött rajtam herpesz, és édesanyàm csak ezt vette, és ezzel a krémmel 4-5 nap alatt eltűnt a kis rondaság. Bàr nem olcsó (szerintem), de megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

Reni0905

2018. november 19.

Egy nagyon csúnya ovsomor fertozes jött ki az arcom bal oldalán. Az orvos telviran tablettat irt ki es javasolta,hogy a Zovirax Duoval kenjem a hólyagokat. 4.napja hasznalom. A szamrol az összes holyagot eltüntette, az arcomon mar szepen leszaradtak a holyagok a gyógyulási fazisban van már. Ha arcra kenitek banjatok vele óvatosan,mert arc dagadast okoz ha nem pont csak a hólyagra kenitek. Szerintem jó kis kenőcs.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Mogyi

2018. november 11.

Sajnos az ajakherpeszre igen fogékony vagyok, így nagyon oda kell figyelnem az állandó higéniára is, illetve betegség során is kialakul. Állandó felszerelés a fürdőszoba fiókomban. Nekem bevált teljesen! Előfordult párszor, hogy nagyon csúnya, már tényleg sebes herpeszem volt, és akkor olvasgattam a neten ötletekért, hogy milyen bevált praktikák lehetnek még ellene, és találtam egy "dúrva", de igazán hatékony módszert, szerintem érdemes kipróbálni, ha erősnek találjátok a fájdalomtűrő képességeteket. CITROM! Egy fél citrom levét rányomtam egy vattakorongra, és rátettem a herpeszre, igaz, hogy nagyon csípi, de fertőtlenít, egy pár perc erejéig kínzom magam vele, és utána jöhet a Zovirax.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

JMiko

2018. november 10.

En ketszer hasznaltam a sima zoviraxot es csak rosszabb lett tole. Nem csak tovabb tartott a gyogyulas de csunyabb is volt a seb :( az evek soran kb mindent kiprobaltam de felevente elojott es 2 het volt mire eltunt teljesen... aztan kiprobaltam a Telvirant. Ez egy veny koteles, aciklovir tartalmu gyogyszer (van belole krem is de az veny nelkuli, en most a tablettarol beszelek) es szamomra csodat tett. A haziorvosom irta fel, mert mondtam neki, hogy olvastam rola 1 forumon es kb csak ezt nem probaltam meg. Ő mondta, hogy kuraszeruen kell szedni, igy napi 3x1et veszek be belole es asszem 6 napig tart mire elfogy (es ezt felevente kell megismetelni). AZOTA NEM JOTT ELO A HERPESZEM MIOTA EZT HASZNALOM. Nem biztos, hogy ez a tuti mindenkinek de en nagyon tudom ajanlani, mert egy probat mindenkepp meger :) ket masik ismerosomnek is ajanlottam es nekik ugyanigy hatott :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

ddorcsii

2018. június 12.

Én is a legújabb duo változatot használom! Évek óta nem volt herpeszem majd szépen kivirított egy a számra Vasárnap....de akkora mint egy borsó! Lüktetett, égett, bizsergett, és folyamatosan csak dagadt....hétfő reggelre akkora volt a szám bal oldala mint egy kisebb kolbász....rettenetesen néztem ki! Bementem munkába menet a patikába kb sírva, hogy adjanak valamit, bármit, akármit....hát ezt kaptam.....a munkahelyemen az összes kolleganőm el volt hűlve, hogy Jézus Isten hát hogy nézek ki :( egész álló nap és éjjel a Zoviraxban tocsogott a szám....hozzáteszem ma kedd van és szó szerint alig látszik valami :) Magam is alig hiszem el.....tehát számomra csodaszer mert azt hittem kb 2 hétig fogok szenvedni ezzel a förmedvénnyel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

doubleb

2018. április 16.

Én a legújabb változatát használom a Duo-t és 100%-ig megvagyok vele elégedve, pedig én aztán próbáltam már szinte minden félét, hisz eléggé hajlamos vagyok az ajakherpeszre.. 1 éjszaka alatt levitte a duzzanatot, és 1 hét alatt eltűnt minden annak ellenére,hogy szájrágós vagyok és sokszor újra felsértettem a sebet... Állíthatom eddigi legjobb krém és megéri az árát, hisz 1 hét alatt csodákat művelt, míg volt régen, hogy 1 hónapig is eltartott a gyógyulás más krémekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.