Egyéb

Ár:   350 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   15 g   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Debko, Módosítva: 2019. április 23.

Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Természetes kínai gyógynövényi antibaktériális krém. Ez a kínai gyógynövény kenőcs egy megoldás az akne, az ekcéma, a pikkelysömör, a rozacea, a psoriasis, a keratosis pilaris, a rejtélyes kiütések, a gombás fertőzések és más bőrproblémák kezelésére használható.

Debko

2019. április 17.

Először nem mertem kipróbálni ezt a krémet, de nagyon is megérte! Arcomra használtam esténként a pattanásaim és a bőröm kis pirossága miatt. Már egy használat után is érzékeltem a változást. A bőröm puh és letisztult lett. Reggelre nem lett tőle zsíros bőröm és a színe is egyenletessé vált tőle. A gyulladt pattanásokra is jó hatással volt, kevésbé látszódtak. Nagyon gyors regeneráló hatással bír ez a krém. Egyszerűen nem hittem a szememnek, hogy egy ilyen krém csodákra képes. Árban nagyon baráti, viszont az ebay-es rendelés miatt kicsit várni kell míg megérkezik. Illata finom mentás. Használat után olyan mintha kicsit csípné, égetné az arcot, de 1-2 percen belül el is múlik!

Azóta a párom is csak ezt használja, és mindig "csodakrém"-ként emlegeti! : )

Anyukám ekcémáját is pár használat után szinte teljesen meggyógyította. A száraz bőrt mélyen regenerálta, puhává varázsolta, elmúlt a viszketés. Ezelőtt bármit próbált semmilyen krém nem hatott így, mint ez!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 17.

Azóta a párom is csak ezt használja, és mindig "csodakrém"-ként emlegeti! : )