Best of Beauty 2019

Elgon Professional

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. december 18.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolás

A természetes haj színének és tulajdonságainak megváltoztatása és roncsolása nélkül távolítja el a nemkívánatos mesterséges hajpigmenteket.
Enyhe vagy teljes hajszín változtatás estén is kiválóan alkalmazható, 2 fázisból áll, amit együttesen kell használni.
A színeltávolítás után, következhet a normál hajfestés.

• Csak a festett színpigmenteket távolítja el, a haj természetes színét nem bontja meg.
  • A természetes árnyalatot nem világosítja.

Briess

2015. augusztus 15.

Első vélemény: Nos ugyan az a bajom mint a többi hajfesték eltávolítóval. A hajvégeim egy cseppes sem lettek világosabbak de az összes többi részen igen... Kezdek attól tartani hogy le kell vágassam hogy végre kivilágosodjon vagy le kell szívatnom.. :/ Amúgy célnak megfelel, világosabb lett a sötét hajszínem. A végét kivéve. Ettől a fekete festéktől nagyon nehéz megszabadulni....
Második vélemény: Nos megvettem ismét ezt a terméket, adva neki még egy esélyt. Csal a hajam alsó részeire kentem és a rá irt 30 perc helyett egy órát hagytam rajta. Az eredmény kicsit vöröses lett de igazából kiszedte a fekete festéket a hajamból aminek nagyon örülök. IGaz kicsit foltos lett a hajam, de az az én hibám, mert felülre nem tettem második alkalommal, így ott sötétebb maradt. Ha valaki fekete hajon alkalmazza hagyja rajta egy órát, és meglesz az eredmény :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 15.

sziszoka

2014. március 28.

Fekete hajszínemtől szerttem volna megszabadulni,és erre a termékre esett a választásom.Állig érő hajra simán elég egy tasak(azaz az 1-es és a 2-es).Első alkalommal a feketét elég vörösesre sikerült leszedni,és elég foltos is lett.Kakaóbarna színre festettem utána(Londa).Eléggé elütött a hajtövem a végektől,mert az szinte fekete maradt.Sajnos a fekete színtől elég nehéz megszabadulni,ezért nem a terméket hibáztatom.Fél év eltelte után újra megpróbálkoztam vele.Most már azért valamivel világosabb lettem,jeges gesztenyebarna vagyok jelenleg,de még itt-ott sötétebb csíkokkal.Nekem kifejezetten tetszik így,olyan,mintha melírozva lenne.Szép aranybarna hajszínt szeretnék nyárra,úgyhogy még egyszer meg kell csinálnom a műveletet.Nagyon jó tulajdonsága egyébként,hogy a hajat nagyon picit szárítja ki.Nekem egy hajpakolás simán helyrehozta a séróm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 28.