Elgon Professional

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. december 18.

Lelőhely:   Fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolás

A természetes haj színének és tulajdonságainak megváltoztatása és roncsolása nélkül távolítja el a nemkívánatos mesterséges hajpigmenteket.
Enyhe vagy teljes hajszín változtatás estén is kiválóan alkalmazható, 2 fázisból áll, amit együttesen kell használni.
A színeltávolítás után, következhet a normál hajfestés.

• Csak a festett színpigmenteket távolítja el, a haj természetes színét nem bontja meg.
  • A természetes árnyalatot nem világosítja.

Kommentelo

2020. október 18.

Nos elsősorban 3x alkalmaztam ezt a mesterséges pigmenteltávolító készítmény (egyszerűbben: hajradírt vagy hajfesték eltávolítót) és azt kell mondjam a jelenlegi fodrászati piacon a legjobb termék.
A hiba bennem volt hogy 3x kellett alkalmaznom nem a készítményben.
Először is kezdjük azzal,hogy sötétbarna hajam volt, amit nem akartam szívatni mert nem akartam én szőke lenni, csak egy szép természetes világosbarna.
Fel is tettem először szépen egyenletesen leszedte (igaz hogy narancssárgára, de ugye ez várható volt a sötét hajszínem miatt) majd rákentem egy 7-es árnyalatú festéket amitől sajnos visszasötétedett pedig csak 7-8 percet volt fent.
1 héttel később: Újra alkalmaztam de egy 8-as és egy 9-es árnyalatú festékkel. (Én mindig Igora Royalt használok), na akkor kaptam egy középbarna színt.
Tegnap azaz 2 héttel később: Miután lemostam szintén gyönyörűen, egységesen leszedte a színt és befestettem egy 9-es és egy 12-es árnyalatúval a hajam, 15 percig volt fent a festék és egy álomszép, természetes világosbarna hajat kaptam úgyhogy: JUHÉÉÉÉ!
Ami egy óriási plusz pont a gyártónak hogy: Sokkal többet ér mint bármely szőkítópor, bármely világosító festék vagy krém, mert ez igaz hogy EGYÁLTALAN NEM BÁNTJA A HAJAT!
Ugyanolyan gyönyörű állapotban van!
Mindenképpen ajánlom jó szívvel bárkinek aki hasonlót szeretne mint én, viszont akinek sötét a haja és mint ahogy írják a terméken is 3-4 árnyalattal akár lehet 5 is, válasszon világosabb színt mint amit el akar érni! Pl. Nekem most 7-es színmélységű (nem sok híján 8-as a jelenlegi hajszínem,ez volt a kívánt) és 5-ös volt így én 9-essel és 12-essel kevertem ki ezt a majdnem 8-as árnyalatú világosbarnát ami fodrásznéven sötétszőke.
Nagyon megérte, egyértelműen 5 csillag a termékre és pacsi a gyártónak!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 18.

A hiba bennem volt hogy 3x kellett alkalmaznom nem a készítményben.
Ugyanolyan gyönyörű állapotban van!
Nagyon megérte, egyértelműen 5 csillag a termékre és pacsi a gyártónak!

Briess

2015. augusztus 15.

Első vélemény: Nos ugyan az a bajom mint a többi hajfesték eltávolítóval. A hajvégeim egy cseppes sem lettek világosabbak de az összes többi részen igen... Kezdek attól tartani hogy le kell vágassam hogy végre kivilágosodjon vagy le kell szívatnom.. :/ Amúgy célnak megfelel, világosabb lett a sötét hajszínem. A végét kivéve. Ettől a fekete festéktől nagyon nehéz megszabadulni....
Második vélemény: Nos megvettem ismét ezt a terméket, adva neki még egy esélyt. Csal a hajam alsó részeire kentem és a rá irt 30 perc helyett egy órát hagytam rajta. Az eredmény kicsit vöröses lett de igazából kiszedte a fekete festéket a hajamból aminek nagyon örülök. IGaz kicsit foltos lett a hajam, de az az én hibám, mert felülre nem tettem második alkalommal, így ott sötétebb maradt. Ha valaki fekete hajon alkalmazza hagyja rajta egy órát, és meglesz az eredmény :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 15.

sziszoka

2014. március 28.

Fekete hajszínemtől szerttem volna megszabadulni,és erre a termékre esett a választásom.Állig érő hajra simán elég egy tasak(azaz az 1-es és a 2-es).Első alkalommal a feketét elég vörösesre sikerült leszedni,és elég foltos is lett.Kakaóbarna színre festettem utána(Londa).Eléggé elütött a hajtövem a végektől,mert az szinte fekete maradt.Sajnos a fekete színtől elég nehéz megszabadulni,ezért nem a terméket hibáztatom.Fél év eltelte után újra megpróbálkoztam vele.Most már azért valamivel világosabb lettem,jeges gesztenyebarna vagyok jelenleg,de még itt-ott sötétebb csíkokkal.Nekem kifejezetten tetszik így,olyan,mintha melírozva lenne.Szép aranybarna hajszínt szeretnék nyárra,úgyhogy még egyszer meg kell csinálnom a műveletet.Nagyon jó tulajdonsága egyébként,hogy a hajat nagyon picit szárítja ki.Nekem egy hajpakolás simán helyrehozta a séróm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 28.