Elgon Professional

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. június 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajfestékek

Ez az Elgon klasszikus termékcsaládja, az egész világon a  legismertebb a fodrászok körében, megbízható és tartós hajfestést bíztosít.
Alacsony ammonia tartalmú, bőrgyógyászatilag tesztelt, hipoallergén krémhajfesték.
Minimális ammonia tartalmú, lanolin alapú krém, könnyű bekeverni és felvinni a hajra, a hajat fényessé és puhává varázsolja.

• az ősz hajszálak tökéletes fedése
  • tökéletesen tiszteletben tartja a hajszerkezetet
  • a természetes hajszín
  • a mosással szemben ellenálló különösen tartós vörös színárnyalatok

86 árnyalatban kapható

Kiszerelés: 125 ml

Opille

2014. október 19.

Égen földön kerestem olyan hajfestéket ami az én erős szálú hajam ősz szálacskáit 3%-on is befogja. Két márkát találtam eddig ami ezt az attrakciót tudja, az egyik az Elgon. Sajnos a fodrászok körében általános vélemény, hogy az ősz fedés 6%-nál kezdődik, viszont ettől a barna haj ronda vörös árnyalatot kap és az én ősz szálaimat 6%-kal, natúr árnyalattal sem fedte be a Loreal, a Wella, a Joico vagy a Schwarzkopf például. Az Elgon 6.0 simán tudja, még a 6.00-t sem kell ehhez bevetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 19.