Eliah Sahil

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   45 g és 200 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2020. március 3.

Kiszerelés:   45 g és 200 g
Kategória:   Fog- és szájápolók

A fogak és a száj kíméletes, természetes és hatékony tisztítása a fluorid mentes fogápoló porral. A nyírcukor, a gyömbér, a kamilla, a körömvirág és a fahéj kombinációja megakadályozza a fogkő kialakulását és a fogszuvasodást, valamint eltávolítja a lepedéket. A termék emellett erősíti a fogínyt és stabilizálja a szájflórát.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Xylitol

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.

Cassian fahéj kivonata, melyet Kínai fahéjnak is neveznek. Hasonlít az igazi fahéjra, de csípősebb, kevésbé jó ízű. 1-2 %nyi illóolajat tartalmaz. A CosIng besorolása szerint hajkondícionáló és maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a cassia fahéjban lévő illóolaj bőr irritáló.