Elie Saab

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. december 12.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Összetevők: zöld mandula, narancs virág, vanília.

Ár: 13000 , Eladó: Parfum28
Állapot: 90/50, Helyszín: Győr , fizetés: Foxpost, posta, előre utalás
Elie Saab L'eau Couture FÚJÓS
Ár: 5 ml 1700 Ft, 10 ml 3200 Ft , Eladó: galagonyanya
Állapot: 5 ml vagy 10 ml fújós frissen fújva, Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán maradóra vagy Foxposttal

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Linett21

2021. augusztus 24.

Észrevettétek, hogy ezt is lehet újra és több helyen is kapni? Neten, persze. Ugyan már nem gyártják, nyilván az utolsó beragadt szériákat dobják még piacra és főleg szettben. Mivel már több, mint 1 éve vadászom rá (azóta is ütöm a fejem a falba, hogy az utolsó boltos találkozásunkkor nem vettem meg, mert azóta se láttam), lecsaptam egy ilyet szettre. Az illata kissé más, mint emlékeimben, de bő 1 év az bő 1 év, lehet, máshogy rögzült.
A nyitány zöld manduláját alig érzem, messze-messze a narancsfa virága viszi a prímet egy friss, gyümis-narancsos stichhel, erős mézes teával ötvözve. Bár tea elvileg nincs is benne... A vanília kb. 1 órával a leszáradás után jelenik meg igazán és még kb. további 2 órán keresztül pompáznak együtt a narancsfa virágával. A teát melletük végig érzem. Meleg, kerek, citrusos, finoman fehér virágos és rendkívül nőies illatka. Nyomokban emlékeztet Jennifer Lopez Still-jére.Tény, nem ilyenre emlékeztem, hanem sokkal púderesebb illatra, de ez is nagyon tetszik. Inkább koratavaszi, nappali, munkahelyi illatként fogom viselni, forró nyárra picit már édes.
Az üvegben lévő lötyim már halványbarnán érkezett, nem halványzöld. Ettől nem kell megijedni, hisz vanília van benne és kb. 2 éve gyárthatták utoljára a most még kereskedelmi forgalomban lévő példányokat is. Megromlást ugyanakkor nyilván nem érzek rajta.
Sillage/projektálás közepes, nem fogsz vele senkit letaglózni, de kis aurában biztonsággal körbeleng. Tartóssága (rajtam) 3 óra, többet túlfújással sem tudok kihozni belőle, bár ez "csak" egy EDT. A nekem meglévő Le parfum flankerek (Royal, In white) mellett szerintem ez van legközelebb az alapillat világához.
Ha belefutsz a neten, javaslom, csapj le egyre, a régi árához képest már jelentősen olcsóbb is. Szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

sammy

2021. február 27.

Kár, hogy ez is csak pár nyarat megélt flanker. Kezd nekem ebből a jelenségből elegem lenni, mostanában csak így vagyok, mire felfedezek valamit már rég megszűnt, az alig két éves illatok is... Hol figyelnek a marketingesek??
Én ezt se könnyednek, se túlzottan nyárinak nem érzem, de napsütéses tavaszi napokon finom, ha valaki nem áll hadilábon a hangsúlyos narancsvirággal :)) Eleinte szinte csak arról szól, de később jut hely a mandulának és a vaníliának is, vannak percek, amikor a Valentino Donna Acqua-val, máskor a Prada Candy Kiss-sel érzek némi hasonlóságot. A nem túl harsogón, de megbízhatóan jelen lévő illatért és a tartósságáért különösen szeretem, nem edt stílus. Most vacillálok a tárazásán, mert lehet, hogy nem akarom állandóan ezt fújni, de talán 3 év múlva is örülnék neki, ha még lenne...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 27.

googles

2020. július 22.

Update 2020 július:
Nemsokara elfogy az uvegem tartalma. Ez egy nagyon puha, kellemes illat rajtam, tartos es megsem tolakodo. Tenyleg a legjobb peldaja annak, hogy magamat szagolgatom es racsodalkozom, mennyire finom meg orak mulva is.

Ha magadat akarod szagolgatni egesz nap, hogy hu de jo illatom van, ezt a parfumot ajanlom. Nem orrbavagos es nem jon szembe, viszont erezheto es roppant kellemes.

Update: foglalkoztatott annyira, hogy beszereztem egy ideje. Ma is ez van rajtam. Nagyon kellemes, valoban korullengi az embert es ujra meg ujra finoman erezni. A tobbi Saab nem az en esetem, de ez bejott.

6 csillag. Imádom.

Érdekes parfüm, tudom, hogy ki mit mondana rá (a szeretteim kozul), nekem pedig nehezen jegyzi meg és kategorizalja az orrom, ez pedig meginkabb csalogato.

Rajtam nem a klasszikus ertelemben mandulas (pedig nagyon vagyom mar egy igazi mandulas illatra!!!), megis tetszik.

Update 1. Egy pontot azert vonok le, mert az alapillata kicsit tul edes nekem.

Update 2. Tudom, hogy nevetséges, de visszapontozom 5 pontra a legutóbbi próbánk miatt. Nagyon finom mégis. Most nem volt édes. :O

Update 3. Mostanaban megint errol a parfumrol almodozom es uvegben jelenik meg almomban! 😁😍❤

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 22.

Update 2020 július:

6 csillag. Imádom.

Update 1. Egy pontot azert vonok le, mert az alapillata kicsit tul edes nekem.

TallodiZsofi

2020. június 12.

Bőrközeli narancsvirág, az is elég szúrós. Rajtam se nem mandulás, vagy maximum az a nagyon nyers szeletelt mandula, amit én mindig megpörkölök, hogy legyen íze 😄 Vanília sehol. Friss illat-picit kesernyés-picit bódító narancsvirággal. Én maradok a Prada Fleur d'Oranger-nél, ha narancsvirág, az rajtam krémesebb, közelebb áll hozzám.
Update: Leszáradása mandula és vanília egyveleg, a narancsvirág eltűnt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

Update: Leszáradása mandula és vanília egyveleg, a narancsvirág eltűnt.

HelloSziaIvett

2020. május 1.

Nagyon akartam szeretni, mivel jelenleg nem igazán tudok parfümöt próbálni, így a jegyek alapján már majdnem beszereztem egy üveggel vakon. Szerencsére Szilvi beelőzött, és 5 milis fújósra tudtam így szert tenni, amit innen is köszönök.
Valami kicsit gourmand édeskés zöldes illatot vártam, de ez nekem nagyon nem az. Ez egy krémes, öblítős, szappanos virág és tisztaság illat. Amikor kifújtam orrba vágott a narancsvirág, és a mandula. Én vaníliát sehol nem érzek benne. A másik fájdalom, hogy nem tartós. 2-3 óra rajtam, de a végén annyira bőrközeli, mintha nem is lenne. A girl of bow shine nagy kedvencem talán arra vártam, hogy arra fog hajazni, de sajnos ég és föld. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

Sziszilady

2020. április 24.

Volt régen egy Johnson's babaolaj narancssárga flakonban,lehet még most is kapható. Imádtam az illatát. Rajtam ez az Elie pont olyan illatú, isteni finom könnyed, de mégis tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

Verona5

2020. március 28.

Tavaszi könnyed narancsvirág vaníliás alapon. Igazi zöldes-édeskés nyitnikék Kurkdijan módra. Nagyon tetszik, még így bezártan is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 28.

Timi8

2020. február 13.

A Girl of Now tökéletes váltòtársa lesz tavaszra, alig várom, hogy fùjhassam! Biztos vagyok benne, hogy akkor fog kiteljesedni igazán. Nem vagyok oda a virág-csodákért, de az utòbbi időben kacérkodom az egyszerűbb darabokkal. Hát, kérem szépen, ìgy kell számomra is szerethetővé tenni a virágillatot, üde és romantikus magnòlia jò kis narancsvirággal bolondìtva, mandulával gurmandosìtva. Nagyon selymes és fátyolszerű illat mint egy pasztell pisztáciazöld tavaszi kendő. Mennyei, igazi, mimőségi parfüm, a megszokott Elie Saab tartòssággal. Nem lehet nem szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 13.

csylvie

2019. november 15.

Félüveg távlatában ideje értékelnem. Ötcsillagra. Mert behatárolhatatlan, a mandula es a narancsvirág végig ott van, és mégsem édes! Nekem már szinte gourmand. Megbízható, könnyed, de mégis megmarad sokáig. Amikor délután újra megérzem magamon, akkor az az érzésem, hogy IGEN, megvan, az enyém, ő az.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 15.

wildrose

2019. október 4.

Kifújáskor friss, kissé citrusos, aztán üde, napsütötte narancsvirág, leszáradása pedig könnyű, meleg, puha mandulás-vaníliás. Könnyed, elegáns, szofisztikált, tavaszi illat, rajtam elég intenzív és elég tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 4.