Elie Saab

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. december 12.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Összetevők: zöld mandula, narancs virág, vanília.

Ár: 7000 Ft plusz posta , Eladó: niki84balazs
Állapot: Teszter termek 90 ml / kép szerint, Helyszín: Bp, fizetés: Plusz posta
Ár: 5 ml / 10 ml 1.800 Ft / 2.800 Ft + pk , Eladó: Verona5
Állapot: saját parfümből frissen fújva, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra

googles

2020. július 22.

Update 2020 július:
Nemsokara elfogy az uvegem tartalma. Ez egy nagyon puha, kellemes illat rajtam, tartos es megsem tolakodo. Tenyleg a legjobb peldaja annak, hogy magamat szagolgatom es racsodalkozom, mennyire finom meg orak mulva is.

Ha magadat akarod szagolgatni egesz nap, hogy hu de jo illatom van, ezt a parfumot ajanlom. Nem orrbavagos es nem jon szembe, viszont erezheto es roppant kellemes.

Update: foglalkoztatott annyira, hogy beszereztem egy ideje. Ma is ez van rajtam. Nagyon kellemes, valoban korullengi az embert es ujra meg ujra finoman erezni. A tobbi Saab nem az en esetem, de ez bejott.

6 csillag. Imádom.

Érdekes parfüm, tudom, hogy ki mit mondana rá (a szeretteim kozul), nekem pedig nehezen jegyzi meg és kategorizalja az orrom, ez pedig meginkabb csalogato.

Rajtam nem a klasszikus ertelemben mandulas (pedig nagyon vagyom mar egy igazi mandulas illatra!!!), megis tetszik.

Update 1. Egy pontot azert vonok le, mert az alapillata kicsit tul edes nekem.

Update 2. Tudom, hogy nevetséges, de visszapontozom 5 pontra a legutóbbi próbánk miatt. Nagyon finom mégis. Most nem volt édes. :O

Update 3. Mostanaban megint errol a parfumrol almodozom es uvegben jelenik meg almomban! 😁😍❤

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 22.

Update 2020 július:

6 csillag. Imádom.

Update 1. Egy pontot azert vonok le, mert az alapillata kicsit tul edes nekem.

TallodiZsofi

2020. június 12.

Bőrközeli narancsvirág, az is elég szúrós. Rajtam se nem mandulás, vagy maximum az a nagyon nyers szeletelt mandula, amit én mindig megpörkölök, hogy legyen íze 😄 Vanília sehol. Friss illat-picit kesernyés-picit bódító narancsvirággal. Én maradok a Prada Fleur d'Oranger-nél, ha narancsvirág, az rajtam krémesebb, közelebb áll hozzám.
Update: Leszáradása mandula és vanília egyveleg, a narancsvirág eltűnt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

Update: Leszáradása mandula és vanília egyveleg, a narancsvirág eltűnt.

HelloSziaIvett

2020. május 1.

Nagyon akartam szeretni, mivel jelenleg nem igazán tudok parfümöt próbálni, így a jegyek alapján már majdnem beszereztem egy üveggel vakon. Szerencsére Szilvi beelőzött, és 5 milis fújósra tudtam így szert tenni, amit innen is köszönök.
Valami kicsit gourmand édeskés zöldes illatot vártam, de ez nekem nagyon nem az. Ez egy krémes, öblítős, szappanos virág és tisztaság illat. Amikor kifújtam orrba vágott a narancsvirág, és a mandula. Én vaníliát sehol nem érzek benne. A másik fájdalom, hogy nem tartós. 2-3 óra rajtam, de a végén annyira bőrközeli, mintha nem is lenne. A girl of bow shine nagy kedvencem talán arra vártam, hogy arra fog hajazni, de sajnos ég és föld. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

Sziszilady

2020. április 24.

Volt régen egy Johnson's babaolaj narancssárga flakonban,lehet még most is kapható. Imádtam az illatát. Rajtam ez az Elie pont olyan illatú, isteni finom könnyed, de mégis tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

Verona5

2020. március 28.

Tavaszi könnyed narancsvirág vaníliás alapon. Igazi zöldes-édeskés nyitnikék Kurkdijan módra. Nagyon tetszik, még így bezártan is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 28.

Timi8

2020. február 13.

A Girl of Now tökéletes váltòtársa lesz tavaszra, alig várom, hogy fùjhassam! Biztos vagyok benne, hogy akkor fog kiteljesedni igazán. Nem vagyok oda a virág-csodákért, de az utòbbi időben kacérkodom az egyszerűbb darabokkal. Hát, kérem szépen, ìgy kell számomra is szerethetővé tenni a virágillatot, üde és romantikus magnòlia jò kis narancsvirággal bolondìtva, mandulával gurmandosìtva. Nagyon selymes és fátyolszerű illat mint egy pasztell pisztáciazöld tavaszi kendő. Mennyei, igazi, mimőségi parfüm, a megszokott Elie Saab tartòssággal. Nem lehet nem szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 13.

csylvie

2019. november 15.

Félüveg távlatában ideje értékelnem. Ötcsillagra. Mert behatárolhatatlan, a mandula es a narancsvirág végig ott van, és mégsem édes! Nekem már szinte gourmand. Megbízható, könnyed, de mégis megmarad sokáig. Amikor délután újra megérzem magamon, akkor az az érzésem, hogy IGEN, megvan, az enyém, ő az.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 15.

wildrose

2019. október 4.

Kifújáskor friss, kissé citrusos, aztán üde, napsütötte narancsvirág, leszáradása pedig könnyű, meleg, puha mandulás-vaníliás. Könnyed, elegáns, szofisztikált, tavaszi illat, rajtam elég intenzív és elég tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 4.

Nesh

2019. augusztus 6.

Imádat. A kedvenc parfümöm. Illatszer boltban az eladó kérdezgetett, milyen illatra vágyom. Mondtam, hogy a kissé fűszeres-gyümölcsös vonalat szeretem, és ne legyen benne se ámbra, se pézsma, mert azoknak nem bírom elviselni a bőrömön vagy a ruhámon a maradványait. Kicsit gondolkodott, aztán odavezetetett egy polchoz és a kezembe nyomta Ezt! ❤️ Elmesélte, hogy Elie Saab esküvői ruha tervezőként lett ismert, én meg csak szagolgattam átszellemülve ezt a pisztáciás-édeskésen fanyar csodát. Semmihez sem hasonlítható, rafinált illat. 6 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Neyerdua

2019. február 25.

Tesztelgetem egy ideje (kis fújósom van belőle), és nagyon megszerettem... Leginkább tavasszal és ősszel tetszik magamon.
Nem durván édes, mandulás (a vaníliát én csak sokára érzem), visszafogott, egyszerű kis illat (épp ez tetszik benne).
Hatósugara és az intenzitása szerintem nem túl nagy, viszont folyamatosan meg-megcsap az illata... (pedig általában megszokja az orrom az illatokat, és a legtöbb parfümöt nem is érzem magamon.)
Ő szinte egész nap jelen van, finoman körbeleng (annak ellenére, hogy EDT), meg is lepett, hogy reggel felfújva, még a kora esti órákban is érzem a csuklómon, persze akkor azért már jobban kell szimatolni. :) Nekem ő kicsit olyan "bekuckózós" illat (is), és különlegesnek érzem magamon...

Direkt megszagoltam a keserűmandula-aromát. Hangyányit emlékeztet rá, de itt sokkal-sokkal finomabb, édesebb, kifinomultabb a mandulás illat.

Esélyes, hogy kell nekem, de még nem jutottam dűlőre! (Tesztelgetek folyamatosan, keresem az igazit, de túl sok van belőlük... :)) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 25.