Egyéb

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: kovacskata31, Módosítva: 2019. január 7.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Fog- és szájápolók

Segít a lepedék és fogkő lerakódásának gátlásában. Napi használatra ajánlott.

kovacskata31

2017. május 12.

Az Alkupon.hu kuponos oldalon vásároltam meg csomagban kupon segítségével fél áron.
Hát nem hittem volna, de idáig ez a legjobb szájvíz, amit használtam, pedig a Listerintől kezdve a Colegate-on át szinte mindent kipróbáltam.
Csak ajánlani tudom, még lehet kupont venni, ha gyorsak vagytok féláron meg tudjátok venni., amúgy kicsit borsós az ára.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 12.