Elisha Coy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A krémet feltöltötte: Mundow, Módosítva: 2015. december 15.

Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Elektromos arctiszító minden bőrtípusra. Segít rendkívüll finoman lemosni a sminket és kisztítani a pórusokat.

Két darab kefe tartozik az arctisztítóhoz: egy az arc és egy a mitesszerek tisztítására.

kontrakcio

2016. március 14.

Wishtrenden vettem, amikor Black Friday akció volt, úgy viszonylag olcsó volt, eredeti áron nem vettem volna meg. Nem is terveztem ilyesmit venni, bár azért mindig is piszkálta a fantáziámat a Clarisonic, viszont ugye az nagyon drága, az olcsóbb változatokról meg túl sok jót nem olvastam. Ezt viszont véletlenül megláttam, hogy mennyire le van értékelve, és a vélemények is jók voltak róla, szóval itt volt az alkalom, hogy végre kipróbálhassak egy ilyen arctisztító kütyüt. :)
Szerintem remek termék, nagyon gyengéden, kíméletesen tisztít. Annyira, hogy először meg is lepődtem, mert valami durvábbra számítottam, és ezért azt hittem hogy nem is tisztít eléggé... pedig de, csak ennyire finoman teszi. A kefe nagyon sűrű és nagyon puha, néhány perc alatt remekül meg lehet vele tisztítani az arcot. Utána napokig nagyon puha a bőröm, gondolom eltakarítja rendesen az elhajt hámsejteket is, de azért semmiképpen nem olyan durva, mint egy fizikai bőrradír. Minden nap nem használom, egyrészt mert el szoktam felejteni vagy csak simán lusta vagyok hozzá néha, másrészt meg mert nem akarom túlzásba vinni a kémiai hámlasztók mellett.
Ami egy kicsit aggaszt, az a higiénia, mert oké, hogy kimosom rendesen a kefét, meg néha lefújom alkohollal, de olyan tömött tényleg, félek hogy a belsejében mik bújhatnak meg... Na de remélhetőleg nincs ok aggodalomra.
Járt hozzá ajándékba egy kicsi pórustisztító kefe is az orr környékére, az is egész jó, bár általában lusta vagyok cserélgetni őket használat közben. Meg kaptam én is Vita Capsule lemosót hozzá, de azt ki sem próbáltam, mert tele van illatos dolgokkal...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 14.

Mundow

2015. december 17.

Nagyon jó ez az elektromos arctiszító. Igazi kényeztetés a bőr számára. Nagyon kímélő módon tisztítja az arcot a puha kefével.

Kedvezményes áron vettem a wishtrenden. Mellé volt még egy 80 ml Vita Capsule arctiszító hab is. A kettő együttes használata nagyon szép és tiszta bőrképet eredményez nálam.

Hosszútávú befektetésnek tekintem a megvételét. Bízom benne, hogy megtérül a használata az évek során. :)

Ide másolom a linket a jelenlegi kedvezményről, hátha segít valakinek. Nem tudom, hogy meddig lesz érvényes a kedvezményes ajánlat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 17.