Elisha Coy

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: agikov, Módosítva: 2017. augusztus 29.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Olajmentes fényvédő krém, vízálló, izzadásálló, tartós védelmet biztosít. Nem ragadós, könnyed állagú krém.Bőrnyugtató és hidratáló hatású, érzékeny bőrűeknek is javallott.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

agikov

2018. június 10.

több olajmentes koreai fényvédőt kipróbáltam már, de másfél éves használat után, továbbra is ez a csodaszer. Nagyon ajánlom zsíros és pattanásos bőrre is, a textúrája nagyon érdekes, szuper használni! tényleg vizes állagú lesz a bőrre kenve és így könnyen terül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.