Elite Models

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: falatka18, Módosítva: 2012. szeptember 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

zsooofi

2014. november 26.

Ez megvan nekem is fanyéllel, még kis ajándék zsebtükör is járt hozzá. Túl puhák a sörtéi és nem bír el rendesen a MAC pirosítómmal sem :( Ha már megvettem, azért befogtam munkára: szemem alatt a korrektort szoktam vele fixálni :D Most mondjátok, hogy nem multifunkcionális ecset :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 26.

nutooka

2014. május 31.

Nem rossz ecset, de nem is életem legjobbja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 31.

Nem rossz ecset, de nem is életem legjobbja.

Pöti

2014. február 11.

A legkedvesebb pirosító ecsetem... Annyira finom puhák a szálak, laza szerkezetű pirosítókhoz (pl NARS) tökéletes. Az égetett pirosítókkal sajna nem tud mit kezdeni, de a puhákkal csodálatosan bánik.. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 11.

Vanity

2013. március 4.

Én is megvettem 500 Ft-ért, anyiért ajándék, nagyon jó kis ecset! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 4.

Én is megvettem 500 Ft-ért, anyiért ajándék, nagyon jó kis ecset! :)

Mandi

2012. november 8.

Én is leárazva vettem,szerencsére hármat is,nagyon jó ecset. Könnyen lehet vele dolgozni,puha és tömött.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 8.

falatka18

2012. november 8.

Nagyon jó minőségű ecset, legalább is a szőre. 1hónap után ugyan is a nyele megadta magát. Elengedte a ragasztás. De vissza ragasztottam így újból a régi. Imádom ennek ellenére. Nagyon puha és nem vesz fel túl sok festéket. Bár ez elvileg egy pirosító ecset de én púdernek használom. Eddig kitűnő szolgálatot tesz. IMÁDOM.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 8.

juzuha

2012. október 17.

Én rossmanban vettem, 500 ft-ért, szerintem próbálj még vadászni utána ha van lehetőséged rossmanokban, mert le van értékelve, ami még maradt!

Nincs akkora tapasztalatom ecsetek terén, csak essence és catrice pirosítóecsetem van ezen kívül, de ez jobb azoknál. Igazából ahogy egymás mellé rakom a pink ferdén vágott essence-el, nem annyira feltűnő a különbség, de azért látszik és érezhető, hogy az elite annál tömöttebb. Nem 'hajlong' úgy, mint az essence, rövidebb a feje mint az essencenek, és jobb is így, szebben és könnyebben lehet vele dolgozni jóval. A szőre finom puha. Máshoz nem tudom hasonlítani, a catrice ecsetnél is jobban tetszik az eredmény amit el lehet vele érni, tehát ezeknél szerintem jobb ez az ecset. Örülök neki nagyon hogy megtaláltam és megvettem, ha valaki látja akciósan szerintem vigyétek el mert abszolút megéri. : ) Én elégedett vagyok vele, eddigi pirosítóecseteim közül ez a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 17.