Elite Models

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BabaRose, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Ecsetek

tpanni

2014. február 17.

annapanni van még abból az 5 dbból esetleg?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 17.

annapanni van még abból az 5 dbból esetleg?

annapanni

2012. szeptember 12.

már nem lehet kapni, sajnos akkor láttam már csak amikor hűlt helyét találtam a polcon. nem is lesz többet, saját márkás vackot árulnak helyette. még teljes áron vettem belőle, de megérte annyiért is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 12.

Montelino

2012. július 31.

Én is vettem ilyen ecsetet, akciósan 300Ft sem volt. Láttam h. keskeny a feje és jó minőség, nem állnak összevissza a szálak és nem vastag. Nem bántam meg, sokkal jobb, mint pl. a gagyi Essence ecsetek. Az enyémre Contour Brush van írva (a fekete nyelére, ami szintén nem átlagos formát kapott). Volt belőle több is, már bánom h. csak 1 db jött velem haza. Azóta nem láttam a Rossmannban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 31.

csillag

2012. július 31.

kicsi a szemhéjam és fedett is, nehéz sötét szemhéjporokkal festenem magam, ezért mindig kutatni kell a megfelelő minőségű, árban baráti, pici fejű ecseteket, amivel pontosan tudok dolgozni... no ez az... én is akciósan vettem a rossmannban...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 31.

BabaRose

2012. július 24.

A legjobb ecset, amit valaha próbáltam! Leértékelve vettem, el is hoztam mind a 3 fajtát, így is már az utolsókat vettem meg, pont szerencsém volt még. Először az egyiket vettem meg, de látva, mennyire jó, gyorsan visszamentem a többiért is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 24.