Elizabeth Arden

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   75 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Masnuci, Módosítva: 2020. május 19.

Kiszerelés:   75 ml és 125 ml
Lelőhely:   drogériák, online

Illatcsalád: virágos -gyümölcsös

Fejjegyek: bergamott, feketeribizli, mandarin

Szívjegyek: bazsarózsa, magnólia, méz, mimóza, szilva

Alapjegyek: borostyán, orrisz gyökér, szantálfa

Ár: 3000 Ft +posta , Eladó: Erynnis
Állapot: használt,kevés hiányzik, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: utalás után postán vagy foxposttal küldöm, vagy személyes átvétel Székesgehérváron
CSERE is - Elizabeth Arden 5Th Avenue Only Nyc EDP
Ár: 3.900 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 75ml/kép szerint, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, MPL, foxpost

Masnuci

2020. május 28.

Kellemes bergamottos mandarinos nyitás, jó félórán át nem is érzek mást. Ezután kezd picit átalakulni, édesedni és felsejlik egy kis virágosság, majd a szilva jön jól felismerhetően. Bő egy óra után nagyon finom édeskés puha virágillattá válik. Viszont feketeribizlit egyáltalán nem érzek benne. Egész jól összerakott, kellemes hétköznapi illat. Csak azért nem öt csillag, mert nekem kicsit "szerény" Én a dübörgősebb illatokat szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 28.