Elizabeth Arden

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   75 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Terka25, Módosítva: 2021. november 15.

Kiszerelés:   75 ml és 125 ml
Lelőhely:   drogériák, online

Megjelenés éve: 2017

Illatösszetevők: málna, likőr, pacsuli, velúrbőr

Ár: ❤csere❤ , Eladó: emitaylor23
Állapot: 75ml próbálva, Helyszín: Sopron, fizetés: megbeszélés szerint

kvin

2020. október 26.

Ennyi év alatt hogy-hogy nem kapott még értékelést??
Talán velem van a baj, de én csípem az Arden illatokat. Hiába olcsóbb kategóriás parfümök - amiket érthetetlen okokból vissza-visszavonogatnak - , de sosem éreztem őket kommersznek. Szerintem kifejezetten szerethető, "valamilyen" illatok, egyáltalán nem jellegtelen tucatok.
A Royale is egy annyira szép bőrös illat, hogy meg kell zabálni!
Imádom a bőrt (ruházatban), és parfümökben is szeretném ugyanezt a vonzódást megtalálni, de nagyon nehéz belőle jól működő illatjegyet kreálni. Hogy ne legyen túl állott, túl izzadságszagú vagy egyszerűen túl bőrös, ami elnyom minden mást, mintha csak egy második, művi bőrréteget próbálnának rád erőltetni.
Ráadásul ezt egy itallal párosítva, milyen markáns, pasis dolgot várnánk, pedig egyáltalán nem az!
A Royale olyan puha bőrt képvisel, ami aranyló likőrrel van lecsepegtetve, és a pacsuli nagyon jó alapot képez erre. Egyszerre olvadó, érzékeny, dögös és magabiztos.
Robin Scherbatsky (HIMYM) megkezdett pohárral üldögél egy bárban, szivarozgatva pásztáz, mindezt térdig érő bőrszoknyában. Maszkulin hatás, de rendkívül dögös jelenlét.
Ráadásul a málna is be-bekacsintgat - rajtam főleg a lecsendesedés szakaszában -, ami újra és újra meglibbenti az érzékeny női oldalt, az elismerésre vágyó, elveszett kislányt, és ettől még imádnivalóbb!
Lehet, hogy a tartósságába, hatótávjába (többször fújós) bele lehet kötni, de a maga egyszerűségében annyira jól működő bőrös illat, hogy részemről - az árkategóriát tekintve főleg - max csillagot érdemel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 26.

Ennyi év alatt hogy-hogy nem kapott még értékelést??
A Royale is egy annyira szép bőrös illat, hogy meg kell zabálni!