Elizabeth Arden

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   10,25 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2018. április 23.

Kiszerelés:   10,25 ml
Lelőhely:   drogériák, online

Szempillaspirál a dús pillákért. Drámai módon megvastagítja a szempillákat, emellett szétválasztja azokat. Nem kenődik el, egész nap tart.

Pünyike

2018. április 6.

Nagyon szép, fekete, dús pillákat lehet vele elérni, két rétegben. Egy rétegben természetes hatású. Nem irritálja a szememet, nem pereg és nem is kenődik. Tartós és olcsó is. Megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 6.