Elizabeth Arden

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2013. november 6.

Lelőhely:   drogériák, online

Szempillahosszabbító ápoló szempillaspirál

Kiszerelés: 7 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

tonhalacska

2021. június 26.

Imádom. A brutal, extra érzékeny szemem nem bántja. Egész napos, nem porzik le, könnyű lemosni forró vízzel, brutal szempillam van tőle, lifting mellett. De nekem a legfontosabb, h Nem irritál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 26.

Ildie

2015. március 2.

Ebből kicsi mintám volt. A véleményemhez hozzáteszem, imádom a kicsi spirlokat, könnyű használni, és nem fáj a szívem kidobni. (rendes méret még nem fogyott el 3 hónap alatt). Más minták egy hónapig 2ig bírják simán, sőt volt olyan Lancomeos ami majdnem 3 hónapig szép volt.
Ez a kis drága 2 hét után besűrűsödött. Mivel nem a csomagolással és nem a kefévelvan a bajom, hanem magával a trutyival, ami a nagyban is ugyanaz így bátronállíthatom, hogy itt valami nem stimmel. A keféje sima kefe, nem duci, nem fenyő, semmi extra, viszont nem vett fel túl sok festéket sem, aminek örülök. Szerintem a hatását bármelyik 1000-1500 forintos dmes spirál is tudja :(
Adok neki 3 csillagot, de a közelébe sem megyek a boltban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 2.

Adok neki 3 csillagot, de a közelébe sem megyek a boltban.

Pandácska

2013. október 28.

Elvileg azt ígéri, hogy hosszabb, dúsabb és egészségesebb szempilláim lesznek tőle... hosszabb nem lett, dúsabb még annyira se, remélem legalább egészségesebb :) Azért kap 3 pontot, mert a nap folyamán a helyèn marad, de este könnyedén lemosható és nem irritálta a szememet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 28.