Elizabeth Arden

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Juuice, Módosítva: 2017. május 24.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Vízbázisú ápoló, amely azonnal vitalitást kölcsönöz a bőrnek és ápolja azt. A bőr idővel veszít táplálságából  és feszességéből. 73 féle ásványi anyagot tartalmaz. Első lépésként használd a bőrápolásnál, hogy a bőr puha és tökéletes állapotú legyen. Felfrissíti és revitalizálja a bőrt, mint egy láthatalan primer. Táplálja a bőrt, mélyen hidratál, felélenkíti, ásványi anyagokkal, tápláló formulával és ceramiddal tölti fel. Segít a bőrt simábbnak, frissebbnek, feszesebbnek, egészsgésebbnek mutatni.

Juuice

2017. június 7.

Nagyon szeretem! Mindennapi használatra sok lenne meg fölösleges is, de ha fakó, vagy fáradt a borom, akkor ezt használom a hidratáló krém elott! Vattára tenni és úgy torolni vele át az arcom, szerintem pazarlás, én csak simán rálocsolom a kezemre, es ugy kenem. Szépen feltölt és simit, ad egy kis energiát. Szerintem nagyon sokáig eleg lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 7.