Elizabeth Arden

Ár:   5900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 28.

Lelőhely:   drogériák, online

A különleges szépségéről ismert, teaceremóniákon alkalmazott kamélia az eredeti Green Tea parfüm friss illatvilágát csábító, egzotikus virágos aromájával hinti meg. A japán ikebana virágkötészet művészete ihlette - az illatvirágzat elegáns, kifinomult és kecses mivolta sziromról sziromra tárul fel előttünk.

Illatjegyek: bergamott, yuzu, citrom, zöld tea; szilva, kamélia, pünkösdi rózsa, magnólia, jázmin, mandarinvirág; pézsma, nyírfa, tölgymoha, édes fűszerek.

Kiszerelés: 50 és 100 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Freesia

2019. december 7.

Nekem az az igazi "senkit sem bántok vele/ ezt veszem, ha mindenképpen parfümöt ajándékoznék valakinek, aki szereti a friss illatokat." Ott van benne a Green Tea alapillata is, de annál nőiesebb, egyáltalán nem az az uniszex frissesség, hanem a nőiesebb, testápolóval, finom samponnal keveredett ápolt nőillat :-) A tartóssága a többi általam ismert Green Tea flankerhez képest jó -azért messze van a bombasztikustól, de pár órát ott van, az ára pedig igen baráti. Az egyediségtől azért messze áll, így csak négyes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 7.

ALettah

2016. december 25.

Van valami nagyon retrós benne, olyan kilencvenes évek Bravo magazin jelleg, leszáradás után a klasszikus Pret-a-porter-re hajaz. Sajnos lágyságból, frissességből túl kevés jutott belőle, és leszáradás után az a kevés is elveszlődik. Viszont tartósabb az általam próbált egyéb Green Tea flankereknél, de nem vagyok biztos benne, hogy ez jó dolog...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 25.

antonelly

2012. október 21.

..nemrég kaptam ajándékba ezt a parfümöt, és azonnal megszerettem.. nagyon lágy,kissé édeskés illata van, és tartós is ..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 21.