Elizabeth Arden

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: krémparádé, Módosítva: 2016. április 25.

Lelőhely:   drogériák, online

2016-os limitált kiadás, virágos-gyümölcsös kategória.

Illatjegyei:

Fej: őszibarack, bergamott, kajszi, exotikus gyümölcsök, nektarin

Szív: zöldtea, virágos jegyek

Alap: pézsma

poussemousse

2016. szeptember 12.

Gyümölcsillatú, édeskés , kedves illat. Kicsit testpermet jellegü, nem tolakodó - az én napomat jókedvre derítette! A nektarint nagyon kerestem, de nem találtam benne. ennek ellenére valóban gyümölcsös finomság. Úgy gondolom, hogy az édes-friss (nem púderes) illatok kedvelöinek jó kis csemege lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

heather

2016. augusztus 18.

Nagyon finom illat!
Nyilván ott van benne az eredeti karaktere,de ez sokkal kevésbé karcos.Puhábbá,lágyabbá teszi a nektarin.
Kb.2 órája teszteltem,még tart az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Nagyon finom illat!
Kb.2 órája teszteltem,még tart az illat.